طرح حذف کپی مدارک هویتی در سه استان اجرا شد

تهران- ایرنا- «سیف الله ابوترابی» سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور، گفت: طرح حذف کپی مدارک هویتی برای ارائه به دستگاه های اداری، در سه استان سمنان، خوزستان و قم به صورت آزمایشی آغاز شده است.

صادقی: منتظر تصمیم هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هستم

تهران - ایرنا - محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره احضارم به دادسرای تهران منتظر نظر و تصمیم هیات نظارت بر نمایندگان هستم .

300 میلیارد ریال برای آزادسازی زندانیان جمع آوری شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اعلام کرد: کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در فراخوان برنامه تلویزیونی ماه عسل از مرز 300 میلیارد ریال عبور کرد.

Cft ؛ یک اشتباه دردسرساز یا یک انتخاب فرصت ساز؟!

یک وکیل دادگستری یادداشتی را درباره الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم با موضوع "یک اشتباه دردسرساز یا یک انتخاب فرصت ساز" به رشته تحریر درآورده است.

کمک‌های مردم برای آزادی زندانیان از مرز ۳۰۰میلیارد ریال عبور کرد

کمک های مردم برای آزادی زندانیان همزمان با عیدسعید فطر در فراخوان برنامه ماه عسل از مرز ۳۰۰میلیارد ریال عبور کرد.

جرایم اقتصادی،خشونت، ضرب و جرح و مواد مخدر در صدر طرح‌های پژوهشی

رئیس مرکز مطالعات و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه خبر داد جرائم اقتصادی و علیه اموال و دارایی ها از مهمترین موضوعات نیازمند پژوهش و تحقیق در حوزه پیشگیری است.

غفلت دستگاه ها عامل افزایش روزانه قیمت ها است

تهران- ایرنا- دادستان تهران وضع آشفته فعلی بازار را ناشی از غفلت دستگاه‌های اجرایی، اتحادیه‌ها و دستگاه قضایی دانست و گفت: در تغییر روزانه قیمت‌ها، کمبود برخی کالا‌ها و رعایت نشدن بهداشت در برخی بخش ها که مردم آن‌ را لمس می‌کنند، اگر دستگاه‌ها به وظا...

قضات بازنشسته، وکلای مورد اعتماد

تهران - ایرنا – بعد از انتقادات گسترده به اعلام لیست 20 نفره وکلای مورد اعتماد دستگاه قضا، آملی لاریجانی اعلام کرد که تا کنون بیش از ۸۶۰ وکیل در کشور تأیید شده اند؛ ضمن اینکه این فهرست دائماً تکمیل و به روز می شود.

10 هزار زندانی جرائم غیرعمد آزاد می شوند

اهواز - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: 10 هزار زندانی جرائم غیرعمد تا پایان سال جاری با کمک افراد نیکوکار و خیراندیش آزاد می شوند و به آغوش خانواده های خود باز می گردند.

طرح نمایندگان برای برداشتن محدودیت انتخاب وکیل در جرایم سیاسی+ متن طرح

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاحیه ماده ۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر برداشتن محدودیت انتخاب وکیل در جرایم سیاسی با بیش از ۵۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است، گفت که در صورت تصویب این طرح تمامی کسانی که پروان...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved