درمان کاهش قند خون در نوزادان

اگر افت قند خون نوزاد به موقع تشخیص داده نشده و درمان مناسب انجام نشود می تواند باعث بروز تشنج حتی آسیب پذیری مغزی در نوزاد شود.

94.5درصد زندانیان مهریه توان پرداخت ندارند

تهران- ایرنا- دادستان تهران گفت: 94،5 درصد محکومان زندانی توان پرداخت مهریه را ندارند، 81 درصد این زندانیان توان پرداخت پیش قسط ندارند و 16 درصد این محکومان حتی توان پرداخت یک تا 20 سکه را هم ندارند.

دادگاه متهم به احتکار برنج و حبوبات در شیراز برگزار شد

شیراز - ایرنا - متهم به احتکار و اختفای برنج، حبوبات و کالاها و مایحتاج عمومی در شیراز، شنبه 5 آبان 97 در دادگاه رسیدگی به جرائم اخلالگران نظام اقتصادی پای میز محاکمه قرار گرفت.

200 هزار پارکینگ خودرو برای زائران اربعین پیش بینی شده است

تهران -ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 400 هکتار پارکینگ با برآورد امکان پارک 160 هزار خودرو احداث و با اضافه شدن پارکینگ های شخصی در درون شهرهای مرزی پیش بینی پارک 200 هزار خودرو شده است.

اتهام جاسوسی یکی از متهمان پرونده محیط زیستی منتفی شد

تهران- ایرنا- وکیل مدافع «سام رجبی» یکی از متهمان پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده، از صدور قرار منع پیگرد برای موکلش در ارتباط با اتهامات جاسوسی و مشارکت در جاسوسی خبر داد.

5 هزار افغان در زندان های ایران هستند

تهران- ایرنا- وزیر دادگستری با اشاره به اجرای موافقت نامه انتقال محکومان با کشور افغانستان گفت: همکاری های خوبی در این زمینه انجام شده است و ظاهرا حدود پنج هزار زندانی افغانستانی در ایران داریم همچنین 22 زندانی از اتباع ایرانی در افغانستان هستند.

محاکمه محتکر حبوبات در شیراز

جلسه رسیدگی به پرونده متهم اخلال در نظام اقتصادی احتکار برنج و عدس، در شعبه ویژه بررسی جرائم اقتصادی در دادگاه انقلاب شیراز برگزار شد.

شکایت سرپرست سابق تیم ملی از علی کریمی

جلسه رسیدگی به شکایت هوشنگ مقدس از علی کریمی صبح امروز در شعبه ١٠٥٩ دادگاه کیفری ٢ ویژه کارکنان دولت برگزار شد.

قاضی عالم به تمام علوم نیست/ اتقان نظرات کارشناسی در صدور احکام متقن موثر است

رییس کل دادگستری استان یزد گفت: قاضی عالم به تمام علوم نیست و باید در رسیدگی به پرونده ها از علم و دانش کارشناسان در موضوعات مختلف، نظر کارشناسی بگیرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved