آزادی هزار و ۸۸۷ زندانی غیرعمد در بهار امسال

  مدیرعامل ستاد دیه کشور از آزادی ۱۸۸۷ زندانی جرایم غیرعمد با مبلغ بدهی بالغ بر ۱۹۳ میلیارد تومان در فصل بهار خبر داد.

افزایش تعداد بازداشت شدگان تخلفات اخیر بازار به ۴۵ نفر

معاون اول قوه‌قضائیه گفت: تا امروز ۴۵ نفر از کسانی که در تخلفات اخیر بازار نقش داشتند، در بازداشت به سر می‌برند و برخی افراد هم با قرار وثیقه آزاد هستند.

صدور کیفر خواست برای برخی پرونده‌های اقتصادی اخیر

رئیس قوه قضائیه از صدور کیفرخواست برای برخی از پرونده های اخیر اقتصادی خبر داد.

وزیر صنعت هک شدن سایت ثبت سفارش خودرو را قبول دارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بازرسی کل کشور، در واکنش به اظهارات پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) مبنی بر هک نشدن ثبت سفارش خودرو اعلام کرد که وزیر صنعت، معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش خودرو را قبول دارد.

سه شرکت با دریافت ارز دولتی 785 میلیارد ریال تخلف کردند

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سه شرکت در قبال دریافت ارز دولتی به تعهدات خود مبنی بر واردات کالا و مواد اولیه عمل نکردند و مرتکب تخلف 785میلیارد و 756 میلیون ریالی شدند.

منشور حقوق شهروندی با اندیشه اسلامی هماهنگ است

تهران - ایرنا- کمیسیون حقوق بشر اسلامی اعلام کرد: تدوین منشور حقوق شهروندی و تلاش برای اجرای آن در سراسر کشور یکی از گام­های قابل توجه است که طی سال­های اخیر در ایران انجام شده و هماهنگی لازم را با اندیشه اسلامی دارد.

قوه قضاییه با عناصر فاسد اقتصادی قاطعانه برخورد می کند

تهران- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: دستگاه قضایی به حکم وظیفه شرعی و قانونی، و با عملکرد جهادی خود با عناصر فاسد و اخلالگر در عرصه اقتصادی، قاطعانه برخورد می کند.

مخاطب حقوق بشر اسلامی، کل بشریت است

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: مخاطب حقوق بشر اسلامی کل بشریت است و امیدواریم همه این تلاش ها سبب شود هم از حیثیت اسلام و مسلمین دفاع کنیم.

وزیر صنعت هک شدن سایت را قبول دارد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به اظهارات پلیس فتا در خصوص عدم هک شدن سایت ثبت سفارش خودرو گفت: این موضوع هم مانند اعلام خبر کشف ۲.۵ تن طلاست.

زندان جای ناامن کنندگان جامعه است نه بدهکاران مالی

تهران- ایرنا- رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با تاکید بر اینکه زندان جای ناامن کنندگان جامعه است نه بدهکاران مالی، گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند تا فردی زندان نرود مجازات نمی شود؛ این برداشت اشتباه است زیرا مجازات در حبس خلاصه ...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved