ورود مدعی العموم به موضوع دستفروشان در بندرعباس

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با ابلاغ دستور قضایی خطاب به شهردار بندرعباس، رئیس مرکز بهداشت، فرمانده انتظامی شهرستان و رئیس پلیس راهور استان از آن ها خواست نسبت به ساماندهی دستفروشان و همچنین خودروهای عرضه میوه و سایر اقلام خارج از چارچو...

استقرار پایگاه تب‌سنجی در گیت‌های ورودی ساختمان معاونت منابع انسانی قوه قضاییه

جهت پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و در ادامه اقدامات پیشگیرانه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، تست تب‌سنجی از تمامی کارکنان این معاونت جهت بررسی سطح سلامت پرسنل همه روزه انجام می‌شود.

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس تقسیم کارآموزان قضایی چهارمین دوره کارآموزی قضایی استان خوزستان

جلسه تقسیم کارآموزان قضایی چهارمین دوره کارآموزی قضایی استان خوزستان با حضور رییس امور اداری و استخدامی قضات قوه قضاییه، رییس کل و معاون منابع انسانی دادگستری استان خوزستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

پیگیری پرونده ترور شهید سلیمانی مسئله‌ای مرتبط با هویت ملی و انقلابی ماست

در ادامه روند پیگیری‌های قوه قضاییه مبنی بر تشکیل پرونده قضایی و تحت تعقیب قرار دادن عاملین و آمرین ترور سردار شهید سلیمانی، سردمداران دولت و ارتش آمریکا و وابستگان آنها در منطقه، نشست تخصصی ویژه بررسی اقدامات صورت گرفته در پیگیری این پرونده با حضور ...

ناشران اخبار جعلی و ضربه‌زننده به سلامت و امنیت روانی جامعه را برای برخورد قضایی معرفی کنید

در پی انتشار برخی اخبار کذب و جعلی در فضای رسانه ای و مجازی ، به ضابطان قضایی ابلاغ شد تا فضای رسانه ای و مجازی را بررسی ویژه و ادعاهای خلاف واقع در مورد شرایط اخیر کشور و شیوع ویروس کرونا را گزارش نمایند.

آخرین وضعیت صدور کارت های ضابطین قضایی

سرپرست اداره کل نظارت بر ضابطین، زندان ها و اجرای احکام کیفری دادستانی کل کشور آخرین وضعیت روند صدور کارت های ضابطین قضایی را اعلام کرد.

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان ری

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف و ضبط یک میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان ری خبر داد.

هتک حرمت مسلمانان هند مغایر با بدیهی‌ترین اصول انسانی است

معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری در بیانیه ای، کشتار بی رحمانه مسلمانان هند از سوی هندوهای افراطی را محکوم کرد.

ساعت کار دفاتر اسناد رسمی تغییر کرد

ساعت کار دفاتر اسناد رسمی استان تهران از ساعت ۸ الی ۱۲ اعلام شده است.

دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو برگزار شد

اولین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved