قوه قضاییه به پرونده ها سریعتر رسیدگی کند

قم- ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، بر رسیدگی سریع تر به پرونده های قضایی تاکید کرد و گفت: شفاف سازی پرونده ها از جمله موضوع هایی است که باعث می شود مردم زودتر به حق و حقوق خود برسند.

کارگاه تولید عسل تقلبی در پاکدشت کشف شد

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی پاکدشت در استان تهران اعلام کرد: یک کارگاه تولید عسل تقلبی به همراه هفت تن محصول در این شهرستان کشف شد.

ابهامات در اقدام فراقانونی هیات عالی نظارت

تهران- ایرنا- اقدام هیات عالی نظارت برای بررسی و ارایه پیشنهاد درباره لوایح اختلافی میان مجلس و شورای نگهبان با انتقادهایی همراه شده است، منتقدان این اقدام را عملی بدعت آمیز می دانند که قدرت نهادهای قانونگذار را زیر سوال می برد و سبب تنزل جایگاه آنه...

عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان محاکمه شد

تهران- ایرنا- جلسه محاکمه محمد حبیبی، عضو کانون صنفی معلمان که در دادگاه بدوی جمعاً به 9 سال حبس، 74 ضربه شلاق و 2 سال ممنوعیت خروج از کشور و فعالیت های سیاسی و اجتماعی محکوم شده بود، در شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر استان تهران برگزار شد.

بازار مالخرها بر چیده می شود

تهران- ایرنا- طرح شناسایی و برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه امروز با همکاری قوه قضاییه، شهرداری تهران و نیروی انتظامی اجرا شد.

جنگیدن با حکم خدا، راه حل حضور بانوان در ورزشگاه‌ها نیست

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: حفظ حرمت بانوان ضروری است اما جو حاکم بر ورزشگاه ممکن است غیراخلاقی باشد و حضور یک بانوی مسلمان در چنین فضایی که امکان هتک حرمت وجود دارد، جایز نیست.

شورای پیشگیری از وقوع جرم در سطح همه یگان‎ها ایجاد می‌شود

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور بااشاره به شکل گیری شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم در ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: این ستاد را تا سطح همه یگان‌ها تسری خواهیم داد.

بازارهای احتمالی اموال مسروقه در کل کشور شناسایی شده‌اند

مدیرکل پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، گفت: مراکز و بازارهایی که احتمال خرید و فروش اموال مسروقه وجود دارد در کل کشور شناسایی شده و اقدامات لازم برای برهم زدن و نا امن کردن این محل‌ها برای سارقین و مال‌خر...

دادستان تهران: علیه خبرنگار هتاک اعلام جرم شد

دادستان تهران گفت: علیه فردی که در یک روزنامه‌ کثیر الانتشار فعالیت رسانه‌ای می‌کرد و مطالب متعدد توهین آمیز علیه حضرت اباعبدالله (ع) منتشر کرده است اعلام جرم شده است.

بازداشت افراد به لحاظ مهریه هیچ گونه توجیه شرعی ندارد

رئیس کل دادگستری استان فارس بر اجرای دقیق و سریع بخشنامه ریاست قوه قضائیه در راستای آزادی زندانیان مهریه در استان فارس تأکید و به قضات توصیه کرد که سمت و سوی آراء به سمت حفظ بنیان خانواده باشد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved