تشکیل ۴۹هزار پرونده تعزیراتی در ۷ ماه

سخنگوی سازمان تعزیرات از تشکیل ۴۹هزار پرونده در هقت ماهه گذشته خبر داد.

صدور کیفرخواست برای ۸ متهم پرونده محیط زیستی

جعفری دولت آبادی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده فعالان پوششی محیط زیست گفت: تحقیقات این پرونده روز گذشته به سرانجام رسید و کیفرخواست برای هشت نفری که تعقیب شده بودند، صادر شده است.

تماشای ورزش و حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ذاتاً منع شرعی ندارد

معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه حضور بانوان در ورزشگاه ها شرعاً منع ذاتی ندارد، گفت: حضور در ورزشگاه و تماشای ورزش، برای زنان و مردان فی نفسه هیچ اشکالی ندارد.

خبرنگار هتاک به حضرت اباعبدالله (ع) تحت تعقیب قضایی قرار گرفت

دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: فردی که در یکی از روزنامه‌های کثیر الانتشار فعالیت رسانه‌ای می‌کرد و مطالب متعدد توهین آمیز علیه حضرت اباعبدالله (ع) منتشر کرده تحت تعقیب قرار گرفت.

قوه قضائیه سریعتر به پرونده‌های قضایی رسیدگی کند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه قوه قضائیه فکری برای تسریع در رسیدن مردم به حق و حقوقشان کند،‌ گفت: شفاف‌سازی پرونده‌ها باعث می‌شود مردم زودتر به حق خود برسند.

روایتی از عهدنامه مودت تا دادگاه لاهه ایران - آمریکا

تهران - ایرنا - آمریکا بتازگی تلاش کرد پیمان مودت را بدون پیشینه آن به پیمانی مربوط به پس از جنگ جهانی تقلیل دهد در حالی که پیمان‌های سابق، بیشتر چتری دوستانه برای روابط اقتصادی شهروندان بوده‌اند. کاخ سفید به دنبال آن بود این مسئله را طوری جلوه دهد ک...

بازگشت به زندگی پس از زندان

تهران- ایرنا- تلاش برای آزادی زندانیان خوب است اما کافی نیست. در واقع مراقبت از زندانیان بعد از خروج از زندان، حتی از آزادی آنها مهمتر است تا بار دیگر درگیر جرم نشوند و به زندگی عادی بازگردند.

53 متهم ارزی دستگیر شدند

تهران- ایرنا- دادستان تهران اعلام کرد: با اقدامات قضایی در 10 روز گذشته، 53 متهم ارزی دستگیر شدند.

علت مرگ «هکی» در پزشکی قانونی در حال بررسی است

تهران- ایرنا- دادستان تهران اعلام کرد: اظهارنظر قطعی در مورد علت و نحوه فوت مرحوم فرشید هکی، (شهروند ساکن تهران) منوط به انجام تحقیقات قضایی و اعلام نتایج آزمایش های پزشکی قانونی است.

روز سازمان ملل متحد- مرتضی قهرمانی*

سازمان ملل متحد، خلق یک محفل تاریخی منحصر به ‌فرد برای همکاری‌های بشری است. این سازمان 73 سال است که با صرف نیروی انسانی، مادی و تخصص می‌کوشد تا مشارکت همه کشورها را برای استقرار و تداوم صلح و امنیت بین‌المللی جلب کند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved