کیفرخواست 18 متهم در پرونده شهرداری اراک صادر شد

اراک - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: کیفرخواست 18 متهم در پرونده تملک و تهاتر غیرقانونی شهرداری اراک پس از یک سال بررسی و تحقیقات مختلف صادر شد.

وکیل شیخ الاسلامی بر اساس ادله جمع آوری شده از او دفاع می کند

تهران- ایرنا- رئیس دادگاه شعبه سوم رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت: وکیل مدافع مرجان شیخ الاسلامی آل آقا هیچ دیداری با موکلش نداشته است و تنها براساس ادله جمع آوری شده و اظهارات حمزه لو متهم ردیف اول از او دفاع می کند.

هیچ پرونده معوقه ای در دیوان عالی کشور وجود ندارد

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه پرونده معوقه در دیوان عالی کشور وجود ندارد، خواستار احیای تمام ظرفیت های دیوان در جلوگیری از اطاله دادرسی شد.

محموله 309 کیلویی شیشه در بم متوقف شد

کرمان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان 309 کیلو و 700گرم به ارزش تقریبی 6میلیارد و 180 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد .

مردم و دولت برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن همراه شوند

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: نام‌گذاری سال 98 به نام «رونق تولید» اقدامی بسیار هوشمندانه از سوی مقام معظم رهبری بود که می‌بایست به‌فرمان ایشان هم مردم و هم دولت برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن همراه و بسیج شوند.

۳۱ فروردین، آخرین مهلت تحویل مدارک برای تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گلستان گفت: پذیرفته شدگان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی تا ۳۱ فروردین ماه، وقت دارند که مدارک خود را تحویل دهند.

اقدام آمریکا در مورد سپاه از روی هراس است

معاون حقوقی قوه قضائیه در بیانیه‌ای، اقدام دولت آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی محکوم کرد و گفت: قرار دادن سپاه در این فهرست توسط آمریکا، مذبوحانه و از روی هراس است.

محموله ۳۰۹ کیلویی شیشه در بم متوقف شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان ۳۰۹ کیلو و 700 گرم به ارزش تقریبی شش میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه قضایی به صورت قاطع با قاچاقچیان عمده مواد مخدر برخورد می‌کند.

تغییرات قضائی در استان البرز / رؤسای دادگستری اشتهارد و نظرآباد تغییر کردند

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری البرز گفت: درب اتاق رؤسای حوزه‌های قضائی باید همواره به روی مردم باز باشد و به مشکلات مردم رسیدگی شود.

توضیحات متهم ردیف اول در رابطه با فعالیتهای مرجان شیخ الاسلامی

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده پتروشیمی به صورت علنی آغاز شد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved