افزایش ۱۷ درصدی معاملات مسکن در مهرماه

معاملات مسکن شهر تهران در مهرماه ۱۷ درصد نسبت به شهریورماه افزایش یافت. رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اعلام این خبر گفت: انتظار داریم با پایان یافتن محرم و صفر تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن افزایش پیدا کند اما افزایش قیمت نخواهیم داشت.

سمنان در شمار 7 شهر دوستدار کودک/ مرمت و بهسازی ۱۰ خانه تاریخی در سمنان

شهردار سمنان از مرمت و بهسازی ۱۰ خانه تاریخی در سمنان خبر داد و گفت: این خانه‌های تاریخی هم‌اکنون آماده بهره برداری هستند.

افزایش 40 درصدی اسکان کارتن خواب‌ها در شب‌های بارانی تهران

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از افزایش 40 درصدی اسکان بی خانمان در مددسراهای شهرداری خبر داد.

تداوم شرایط نامطلوب کیفیت هوا ی تهران در مناطق پرتردد طی امروز

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز (2 آبان ماه) به‌تدریج با رشد ابرها احتمال بارش پراکنده در برخی از مناطق به وجود می‌آید اما به دلیل ناچیز بودن سرعت باد و انباشت آلاینده‌ها، تداوم شرایط نامطلوب کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال خواه...

فرهنگسرای قدس میزبان راهپیمایان روز قدس

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری فرهنگسرای قدس همزمان با روز قدس خبر داد.

مجری گودبرداری فاز 2 برج میلاد، ایمنی گود را تا 5 سال آینده تضمین می کند

مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران گفت: مجری گودبرداری و پایدارسازی فاز 2 میلاد، مدعی است که گود برج میلاد برای 5 سال آینده ایمن است و تا پایان سال 99 ایمنی آن را تضمین می کند.

موشن‌گرافی / محدودیت‌های ترافیکی تهران در روز قدس

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی روز قدس را اعلام کرد که در موشن‌گرافی زیر می‌توانید این تمهیدات و محدودیت‌ها را مشاهده کنید. مراسم راهپیمایی روز قدس از ساعت ۱۰:۳۰ جمعه (۱۰ خرداد)‌ آغاز خواهد شد.

ابلاغیه سازمان بوستان‌های تهران برای حذف گیاهان بومی خود رو

مدیرعامل بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد طی ارسال ابلاغیه به مناطق بیست و دوگانه، کنترل مکانیکی و حذف گیاهان بومی خود رو در عرصه جنگلکاری ها و بوستان های بزرگ شهری ممنوع شده است.

از حواشی یک قتل تا شایع‌ترین سرطان در ایران

جزئیاتی بیشتر از دستگیری «نجفی» و پاسخ پلیس به برخی ابهامات، تمهیدات ترافیکی روز قدس، سرطان معده، شایع‌ترین سرطان در ایران، ممنوعیت جذب حق‌التدریس آزاد در آموزش و پرورش، ابهام درباره سدلاسک برخی از مهمترین عناوین خبری امروز سرویس اجتماعی ایسنا هستند...

ثبت بیش از ۱۰۰۰ زمین‌لرزه در اردیبهشت ۹۸

شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در اردیبهشت ۱۳۹۸ بیش از ۱۰۰۰ زمین‌لرزه را ثبت کردند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved