نتیجه اطلاع رسانی صادقانه، ایجاد ادراک واقع بینانه و تحقق رفتار مسئولانه از سوی مردم است

اعضای ارشد کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در نشست با نائب رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور ، در خصوص ابعاد مختلف روند اطلاع رسانی مبارزه با شیوع بیماری کرونا تبادل نظر کردند.

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تجهیز تخت‌های ویژه درمان کرونا در تهران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تخصیص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز تخت‌های ویژه درمان کرونا در استان تهران خبر داد.

اقدامات عمده شهرداریها و دهیاریها برای جلوگیری از شیوع کرونا

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور اعلام کرد: همگام با تمامی دستگاههای اجرایی؛ بسیج منابع ، امکانات و تجهیزات شهرداریها و دهیاریها برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در اولویت مدیریت شهری و روستا...

ویدئو / راه اندازی کارخانه تولید ماسک فیلتردار و ژل ضد عفونی کننده در قم

این روزها با شیوع ویروس کرونا و کمبود مواد ضد عفونی کننده و ماسک در کشور، بسیاری از کارگاه‌ها بصورت فوری اقدام به راه اندازی کارگاه و کارخانه تولید ماسک فیلتر دار و ژل ضد عفونی کرده‌اند. یکی از این کارگاه‌ها امروز در شهر قم راه اندازی شد که ظرفیت تو...

ویدئو / مبارزه با هجوم ملخ‌ها در آبادان و خرمشهر

روز گذشته (۱۸ اسفند) سه گله میلیونی ملخ فضای آبادان را پر کرد. بخشی از این ملخ‌ها در منطقه حفار شرقی خرمشهر ریزش کردند و نسبتا جمعیت بالایی داشتند. در حال حاضر عملیات سمپاشی در این منطقه آغاز شده است.

آموزش پیشگیری از کرونا در ناوگان اتوبوسرانی

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از نصب ۱۸۵۰۰ پوستر آموزشی در خصوص راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در ۵ هزار اتوبوس خبر داد و گفت: ناوگان اتوبوسرانی تهران به امکانی برای آموزش سیار در مورد اقدامات پیشگیرانه جهت عدم ابتلا به این بیماری تبد...

افزایش ساعت کار میادین میوه و تره‌بار در دهه آخر اسفند

۲۴۵ میدان و بازارهای میوه و تره‌بار تهران از روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند سال جاری تا پنج‌شنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۷ عصر یکسره باز و آماده ارائه خدمات هستند.

توزیع ۲۲ پمپ ضد عفونی کننده میان جایگاه داران سوخت CNG

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اختصاص و تحویل ۲۲ پمپ ضد عفونی کننده به همراه مواد، لباس، چکمه و ماسک به تمامی جایگاه‌داران سوخت CNG خبر داد.

لحاظ بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای بزرگ‌ترین طرح بازآفرینی شهری در سال آتی

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از آغاز اجرای پروژه محور نیلوفری در سال ۹۹ با تخصیص بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی خبر داد.

پایش سلامت کودکان در گودهای زباله تهران/توزیع غذای گرم برای تقویت توان جسمی کودکان

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پایش و غربالگری سلامت کودکان و کارگران شاغل در گودهای زباله اطراف تهران خبر داد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved