فرهنگسرای قدس میزبان راهپیمایان روز قدس

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری فرهنگسرای قدس همزمان با روز قدس خبر داد.

مجری گودبرداری فاز 2 برج میلاد، ایمنی گود را تا 5 سال آینده تضمین می کند

مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران گفت: مجری گودبرداری و پایدارسازی فاز 2 میلاد، مدعی است که گود برج میلاد برای 5 سال آینده ایمن است و تا پایان سال 99 ایمنی آن را تضمین می کند.

موشن‌گرافی / محدودیت‌های ترافیکی تهران در روز قدس

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی روز قدس را اعلام کرد که در موشن‌گرافی زیر می‌توانید این تمهیدات و محدودیت‌ها را مشاهده کنید. مراسم راهپیمایی روز قدس از ساعت ۱۰:۳۰ جمعه (۱۰ خرداد)‌ آغاز خواهد شد.

ابلاغیه سازمان بوستان‌های تهران برای حذف گیاهان بومی خود رو

مدیرعامل بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد طی ارسال ابلاغیه به مناطق بیست و دوگانه، کنترل مکانیکی و حذف گیاهان بومی خود رو در عرصه جنگلکاری ها و بوستان های بزرگ شهری ممنوع شده است.

از حواشی یک قتل تا شایع‌ترین سرطان در ایران

جزئیاتی بیشتر از دستگیری «نجفی» و پاسخ پلیس به برخی ابهامات، تمهیدات ترافیکی روز قدس، سرطان معده، شایع‌ترین سرطان در ایران، ممنوعیت جذب حق‌التدریس آزاد در آموزش و پرورش، ابهام درباره سدلاسک برخی از مهمترین عناوین خبری امروز سرویس اجتماعی ایسنا هستند...

ثبت بیش از ۱۰۰۰ زمین‌لرزه در اردیبهشت ۹۸

شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در اردیبهشت ۱۳۹۸ بیش از ۱۰۰۰ زمین‌لرزه را ثبت کردند.

تحویل ۱۳۵ قلاده سگ به حامیان حقوق حیوانات

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با همراهی جمعی از هنرمندان و حامیان حقوق حیوانات در نقاهتگاه سگ‌های بدون صاحب در آرادکوه حضور یافت و بنا بر توافق ۱۳۵ قلاده سگ را به حامیان بوستان‌های سرخه حصار، چیتگر و منطقه‌ تلو تحویل داد.

اجرای طرح سنجش و ارتقای سلامت پناهندگان و مهاجران خارجی همزمان با اجرای طرح آمایش ۱۴

تفاهمنامه اجرای طرح سنجش و ارتقای سلامت پناهندگان و مهاجرین خارجی فی مابین مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و مرکز مدیریت بیماریهای واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضاء شد.

آغاز تحقیقات پلیسی در مورد قتل همسر دوم نجفی/ واردات ۳۶ میلیارد تومان داروی فوریتی و تک‌نسخه‌ای

"مرور حواشی ازدواج دوم «شهردار سابق» از آغاز تا پایان، واردات ۳۶ میلیارد تومان داروی فوریتی و تک‌نسخه‌ای، توهمی که خشکسالی و سدها برای سودجویان ایجاد کرده است، آغاز تحقیقات پلیسی در مورد قتل همسر دوم نجفی، خطوط ویژه تهران افزایش می یابد؟، بارش شدید ب...

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای مشارکت در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون

مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت: اداره کل سلامت شهرداری تهران و شرکت شهرسالم می‌تواند ظرفیت‌های خود را برای اجرای هرچه بهتر این طرح در اختیار وزارت بهداشت قرار دهد که این ظرفیت‌ها شامل ۱۸ درمانگاه شرکت شهر سالم و ۳۵۲ خانه سلامت و سراهای محله شهر تهرا...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved