جزئیات واگذاری ۱۳۰۰ ملک شهرداری به افراد غیر/ بازپس‌گیری حدود ۲۰۰ ملک

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از بازپس‌گیری حدود ۲۰۰ ملک از میان ۱۲۰۰ ملکی که حق بهره‌برداری از آن به افراد غیر سپرده شده‌ بود، خبر داد.

خیزش گرد و خاک در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز (۱۸ تیرماه) سبب خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق می‌شود همچنین در طول روز غلظت آلاینده ازن افزایش نسبی می‌یابد.

خانه اتحادیه در مراحل نهایی مرمت/خیابان لاله‌زار ساماندهی می شود

مدیر بافت و بناهای تاریخی شهر تهران با اشاره به آخرین وضعیت خانه اتحادیه از انجام مراحل نهایی مرمت این خانه تاریخی خبر داد.

محمدعلی کریمی رییس جدید مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران شد

شهردار تهران در حکمی محمد علی کریمی را به سمت رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب کرد.

اجرای 730 مصوبه در استان تهران/ 75 درصد بودجه تهران را حقوق می دهیم

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: 730 مصوبه شورای برنامه ریزی در شهرستانهای تهران داشتیم که در حال اجراست.

راه‌اندازی پلتفرم مشارکت شهروندان تهرانی برای رفع چالش‌های پایتخت

مدیر عامل سازمان فاوای شهرداری تهران در نشست مدیران فناوری کلانشهرها از رونمایی پلتفرم مشارکت شهروندان با محوریت مشکلات و چالش‌های شهر تهران خبر داد.

برگزاری جشنواره «شادستان تهران» در سرخه حصار

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 از برگزاری جشنواره بزرگ تابستانی " شادستان تهران " با محوریت محلات همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان و ایام فراغت در پارک جنگلی سرخه حصار خبر داد.

از افزایش وام ضروری بازنشستگان تا برخورد گشت ارشادی در موضوع حجاب جوابگو نیست

افزایش وام ضروری بازنشستگان، برخورد گشت ارشادی در موضوع حجاب جوابگو نیست،راهکارهای طبیعی برای کاهش وزن و چرایی خروج «سختی کار» و «حق عائله‌مندی مجردها» از فیش‌های حقوقی فرهنگیان از مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در شانزدهمین روز تیرماه هستند.

لزوم تدوین قوانین سخت‌گیرانه برای مقابله با سوءمصرف آب

تهرانگردی این هفته مسجدجامعی به موضوع آب اختصاص داشت و تیم تهرانگردی به همراه احمد مسجدجامعی از شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 و تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران بازدید کردند.

لزوم ساخت 370 مخزن آب اضطراری در تهران

در روزهایی که کمبود آب و تنش آبی دغدغه اصلی بسیاری از مردم و مسئولان شده است، موضوع این هفته تهرانگردی به "آب و بازدید از چرخه مدیریت و تصفیه آب و فاضلاب" اختصاص داشت.


 << صفحه قبلي   [7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved