ضرورت تکمیل فاز دوم برج میلاد

مدیرعامل برج میلاد با اشاره به ضرورت تکمیل فاز دوم برج میلاد گفت: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده در طرح جامع این عرصه ممتاز شهری، ضرورت تکمیل فاز دوم آن به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و گردشگران بیش از پیش احساس می شود.

تذکر علیخانی به شهردار تهران

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران ضمن تذکری به شهردار تهران گفت: یکی از کانال‌های وابسته به مدیران شهرداری تهران اقدام به تخریب و توهین اعضای شورا کرده است که شهردار تهران باید جلوی این کار را بگیرد.

تغییر نام خیابان «ج» به جمشید مشایخی

اعضای شورای شهر تهران در اولین جلسه شورا در سال ۹۸ به تغییر نام خیابان «ج» واقع در منطقه ولنجک به نام «جمشید مشایخی» رأی مثبت دادند.

تصویب یک فوریت الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه فرایند تملک باغات

اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز و در یکصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورا با یک فوریت الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه فرایند تملک باغات، املاک و ابنیه دارای ارزش و شیوه‌های تأمین منابع مالی مورد نیاز موافقت کردند.

سازه‌ باکیفیت در برابر سیل تخریب نمی‌شود

یک کارشناس سازه صنعتی گفت: در زمان ساخت بنا اگر از مصالح مناسب استفاده گردد و ساختمان اصولی ساخته شود قطعا هیچ آسیبی در مواقع بحرانی همچون سیل نخواهد دید.

اعزام ماشین آلات و تجهیزات لایروبی از کرمان به 2 استان سیل‌زده

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در ادامه اعزام ماشین آلات و تجهیزات استان‌ها به استان‌های سیل‌زده، از اعزام ماشین آلات و تجهیزات از استان کرمان به استان‌های لرستان و خوزستان خبر داد.

‎بازگشت طرح ترافیک و زوج و فرد به تهران از فردا

 با پایان تعطیلات نوروزی، از فردا - شنبه طرح ترافیک و زوج و فرد در شهر تهران اجرایی می‌شود.

اعزام سومین کاروان عملیاتی-امدادی شهرداری تهران به «پلدختر»

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بنا به درخواست استاندار لرستان و حسب دستور شهردار تهران، صبح امروز سومین کاروان عملیاتی-امدادی شهرداری تهران به «پلدختر» اعزام شد. 

انتقاد گل‌محمدی از برگزاری بازی در گرمای اهواز

سرمربی پدیده مشهد از برگزاری بازی در ساعاتی از روز که دمای هوا در اهواز زیاد است، انتقاد کرد.

علت فرونشست زمین در خیابان مولوی

شهردار منطقه 12 با تکذیب فرونشست زمین به دلیل بارندگی‌های اخیر، گفت: در بارندگی‌های اخیر در شهر تهران به ویژه در منطقه 12 مشکلی پیش نیامده است.


 << صفحه قبلي   [13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved