افتتاح اولین ایستگاه مترو در منطقه ۱۵ تهران

شهرداری منطقه ۱۵ با اعلام خبر افتتاح ایستگاه مترو بعثت گفت: برای اولین بار در طول تاریخ صنعت مترو تهران، مترو به منطقه ۱۵ رسید.

تعیین وزیر مُعین برای هر استان سیل‌زده و پیگیری امور

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شورای عالی مدیریت بحران اظهار داشت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل‌زده در دولت تعیین می‌شود تا به صورت جدی و فوق‌العاده در استان‌های حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کنند.

سمن‌ها برای کمک به سیل‌زدگان لرستان بدون هماهنگی اقدام نکنند

معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت :سازمان‌های مردم نهاد ملی و استان‌های همجوار در حال استقراردر استان لرستان برای کمک به سیل زدگان هستند.

ویدئو / ادامه سیل در استان‌های مختلف

سیل در استان‌های جنوبی و جنوب غربی ایران همچنین جاری است و شهرها و روستاهای زیادی را در مسیر خود تخریب کرده است. از صبح امروز امدادرسانی به برخی مناطق لرستان که در محاصره کامل سیل قرارداشتند، آغاز شده‌است. ‌ استان خوزستان نیز بعد از لرستان، در معرض خ...

اعزام ماشین‌آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران تهران به مناطق سیل‌زده لرستان

شهرداری تهران اولین سری از ماشین‌آلات و تجهیزات سازمان مهندسی و عمران شهر تهران را به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام کرد.

ارسال تجهیزات و امکانات شهرداری‌های کشور به لرستان و خوزستان

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه یابد، گفت: اعزام کاروان‌های شهرداری‌های کشور به اس...

اعلام شرایط عادی در "گنبد کاووس"

معاون وزیر کشور در بازدید عصر و شب گذشته از شهرستان گنبد کاووس، از منازل مسکونی مناطقی که دچار بیشترین آب گرفتگی شده بودند و همچنین معابر شهری بازدید کرد و با حضور در محل استقرار و اسکان موقت سیل زدگان، از نحوه خدمات رسانی اطلاع دقیق حاصل کرد.

حجم خرابی‌ها در پل‌دختر بالاست/ اطلاع دقیقی از روستاهای بین مسیر نیست

استاندار لرستان درباره آخرین وضعیت منازل و ساکنان منطقه پل‌دختر گفت: بخش غربی پل‌دختر که در سیل اخیر زیر آب رفت به هیچ وجه قابل سکونت نیست، لذا یکی از اولویت‌های ما ایجاد کمپ است. البته بخش شرقی منازل پل‌دختر مشکلی ندارد، اما بخش غربی نیازمند اسکان ا...

طرح پیشنهاد "پنج شنبه‌های گردشگری بدون خودرو"توسط  مشاور شهردار تهران

مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران، پیشنهاد اجرای طرح"پنج شنبه‌های گردشگری بدون خودرو را مطرح کرد و گفت: برای تقویت حوزه گردشگری شهر تهران باید از ایده‌های "نوآورانه "بهره برد. 

بعد از استان لرستان، عمده مشکلات برای "خوزستان" است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ضمن تشریح وضعیت امدادرسانی به استان‌های سیل‌زده گفت: در حال حاضر بعد از استان لرستان مشکلات عمده‌ای که ممکن است وجود داشته باشد برای استان خوزستان است.


 << صفحه قبلي   [14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved