نگرانی از کاهش جمعیت روستاها

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در چند سال اخیر مبلغ ۲۰هزار میلیارد تومان به دهیاری روستاهای کشور از سال ۸۲ تا ۹۷ پرداخت شد.

افتتاح رینگ گردشگری شرق طهران پشت درهای بسته!

رینگ گردشگری «دروازه دولاب» یا «دارالمومنین شهر طهران» با معرفی آرامستان روس‌ها، لهستانی‌ها و ارامنه، یکی از مسجدهای قدیمی پایتخت و خانه وثوق‌الدوله یا لوکیشن فیلم شهرزاد درحالی افتتاح شد که دیدن این آثار در حالت عادی برای گردشگران ایرانی و خارجی امک...

انتقاد رییس پلیس تهران از فرآیند جمع‌آوری معتادان متجاهر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر لزوم تقویت توان لجستیکی پلیس گفت: نیاز است که شهرداری تهران همچون گذشته در این حوزه در کنار پلیس قرار بگیرد.

شهرداری تهران در کنار نیروی انتظامی است

شهردار تهران با تاکید بر تعامل و همکاری دو طرفه میان پلیس و شهرداری تهران گفت: قطعا در همه مسائل شهرداری تهران در کنار نیروی انتظامی قرار دارد.

از پیگیری رصد پسر اینستاگرامی تا درخواست آقای وزیر برای بیماری حاشیه‌ساز

انتشار تمامی قراردادهای بالای 250 میلیون تومان در شهرداری تهران، درخواست بودجه‌ای وزیر بهداشت برای چند بیماری‌ حاشیه‌ساز، رتبه جهانی ایران در "نشاط اجتماعی"/راهکارهای کاهش عاطفه منفی در کشور، احتمال خودکشی موفق بین معتادان۲۰ برابر افراد عادی است و......

تاثیرگذاری انتقال تجربه کشورهای اروپایی به پایتخت در سطح ملی

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در دیدار با سفیر سوئد در ایران گفت: با توجه به تاثیرپذیری شهرهای کشور از تهران، انتقال تجربه کشورهای اروپایی به پایتخت می تواند در سطح ملی نیز تاثیرگذار باشد. 

افتتاح بیش از ۵۰۰۰ واحد اشتغال روستایی تا پایان سال جاری

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست‌جمهوری از افتتاح بیش از ۵۰۰۰ واحد اشتغال پایدار روستایی تا پایان سال جاری خبر داد.

تاکید بر ضرورت ارتقای هوشمندی و آمادگی‌های نیروهای مسلح در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، بر ضرورت ارتقای هوشمندی و آمادگی‌های ناجا و سایر نیروهای مسلح و مدافع انقلاب و نظام در آستانه فرارسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

شهرداری باید نقش مطالبه‌گر نظارتی داشته باشد

نخستین نشست مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با مدیران خدمات اجتماعی مناطق ۲۲ گانه برگزار شد.

بررسی عملکرد شهرداری تهران در کمیسیون عمران

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش عملکرد شهرداری تهران با حضور شهردار تهران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved