مینی بوس مزاحم در قلب منطقه 11 پایتخت

تهران- ایرنا- آنطور که ساکنان محله اسکندری پایتخت می گویند حدود 2 سال است مینی بوسی با آرم (نشان) شهرداری در خیابان رها شده و کسی نه مسئولیت آن را می پذیرد و نه آن را جمع آوری می کند.

مرزهای سه گانه با پهپاد کنترل و پایش هوایی می شوند

تهران- ایرنا- فرمانده هوا ناجا، از کنترل و پایش هوایی مرزهای سه گانه خروجی زائران اربعین حسینی (ع) با استفاده از سیستم های پهپادی خبر داد.

عامل تیراندازی در قم دستگیر شد

قم - ایرنا - فرمانده انتظامی قم با اشاره به حادثه تیراندازی دریکی از مراکز درمانی این استان گفت: فرد زندانی ساعت 18 روز گذشته جهت درمان به بیمارستانی درقم منتقل شد که یکی از همراهان وی ، اسلحه ای در اختیارش قرار می دهد و زندانی پس از تهدید و تیرانداز...

رمان «فرنگیس» فیلم می‌شود

تهران - ایرنا - سازمان سینمایی حوزه هنری در نظر دارد بر اساس رمان « فرنگیس» (خاطرات فرنگیس حیدرپور) اثر برگزیده جایزه کتاب سال دفاع مقدس به قلم مهناز فتاحی فیلم سینمایی بسازد.

زائران اربعین مسئولیت جابجایی هیچگونه بسته ای را نپذیرند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس اینترپل به زائران اربعین حسینی اعلام کرد: در هر شرایطی از پذیرش و جابجا کردن هرگونه بسته و چمدان های افراد غیر (حتی مدیر تور و کاروانی که با آن قصد سفر می کنید) خودداری کنید؛ زیرا ممکن است حاوی مواد مخدر یا اشیاء ممنوعه باشد.

سرقت خودروهای لوکس توسط ۳ دختر برای دوردور

رییس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری سه دختر جوان که برای دور دور کردن اقدام به سرقت خودروهای لوکس کرده بودند، خبر داد.

تیراندازی در یکی از بیمارستان‌های قم توسط مجرم زندانی

‌فرمانده انتظامی استان قم گفت: مجرم زندانی در یکی بیمارستان با اسلحه‌ای که همراهان وی روز قبل به او رسانده بودند، تیراندازی کرده و بعد از زخمی کردن دو نفر فرار می‌کند، با تشکیل تیم‌های ویژه و تعقیب، ظرف کمتر از 5 ساعت ‌فرد مورد نظر و همراهانش در استا...

برنامه‌ریزی پلیس برای بازگشت زائران/ساماندهی دست فروشان و ممانعت از پهن کردن بساط

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا از آمادگی کامل پلیس برای موج بازگشت زائران خبر داد و گفت: زیرساخت ها آماده و برنامه ریزی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

موج بازگشت زائران اربعین از روز یکشنبه افزایش می‌یابد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس براساس پیش‌بینی‌ها برای افزایش موج بازگشت زائران اربعین، تدابیر لازم را اندیشیده و آمادگی دارد .

ماجرای فرار یک زندانی با تیراندازی در مرکز روان درمانی قم/ فرمانده یگان حفاظت زندان بازداشت شد

معاون دادستان قم ضمن ارائه توضیحاتی درباره ماجرای فرار یک زندانی از یک مرکز روان درمانی در قم، گفت: زندانی پس از متواری شدن و بعد از ۸ ساعت در استان‌های همجوار دستگیر شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved