کاهش ۱۰درصدی جرائم در پایتخت

رئیس پلیس تهران بزرگ اظهارداشت: با اجرای طرحهای رعد طی دو سال گذشته شاهد کاهش ۱۰ درصدی جرایم و سرقت در پایتخت بوده‌ایم.

برخورد با آنهایی که دنبال ترویج سبک زندگی غربی هستند

رئیس پلیس پایتخت گفت: افرادی که با پوشش نابهنجار در جامعه ظاهر می شوند، به صراحت نقض حقوق شهروندی می کنند و صددرصد با آنها برخورد می شود.

۸۲۰ مورد عملیات نجات توسط آتش نشانی سمنان انجام شد

سمنان - رئیس سازمان آتش نشانی سمنان، با بیان اینکه مأموران آتش‌نشانی سمنان طی سال ۹۷ در ۸۲۰ مورد عملیات نجات شرکت کردند، گفت: در این بازه زمانی ۴۸۶ مورد حریق نیز رخ داده است.

عامل شهادت یک مامور مرزبانی سیستان و بلوچستان دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد که سال 96 در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت شهید سرگرد 'رسول طالبی' از ماموران پلیس مرزبانی شدند.

بحران خودکشی افسران پلیس در فرانسه

تهران - ایرنا - خودکشی افسران پلیس به بحرانی جدی و در نوع خود بی نظیر در فرانسه تبدیل شده و ناتوانی در مهار این بحران، انتقادهای فراوانی را متوجه دولت این کشور کرده است.

سپاه، حزب الله و الحشد الشعبی امید ملت های منطقه هستند

بغداد – ایرنا – یک سیاستمدار عراقی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران در صفحه رسمی فیسبوک خود نوشت: سپاه پاسداران، حزب الله لبنان و الحشد الشعبی عراق مایه امید ملت ها و پایه ثبات برای منطقه هستند.

معاون فرهنگی سپاه:اتحاد مسلمانان با خون شهدای مدافع حرم شکل گرفت

دزفول- ایرنا- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فداکاری های رزمندگان و شهدای مدافع حرم گفت: حلقه اتحاد، فداکاری و محبت مسلمانان جهان به واسطه خون شهدای مدافع حرم شکل گرفته و هر روز در حال تحکیم است.

گسترش اخاذی سایبری، عراق را نگران کرده است

بغداد – ایرنا – اخاذی سایبری یا باج گیری از طریق شبکه های اجتماعی پدیده ای نو در جامعه نسبتا سنتی عراق است که به دلیل نگرانی های فزاینده ای که در سنوات اخیر در این کشور به دنبال داشته حتی مرجعیت عالی دینی عراق را به واکنش واداشته است.

اجرای طرح گذرگاه‌های عابران در پایتخت/ کلیه دوربین‌های ترافیکی فعال هستند

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بااشاره به طرح گذرگاه‌های عابر پیاده، گفت: در این طرح پلیس در تقاطع‌های مهم و میادین مستقر خواهد شد تا نظارتی بر نحوه عبور و مرور داشته باشد.

امدادرسانی به بیش از ۳۹۰۰ نفر در سیل کرمان/برای ارگ بم مشکلی پیش نیامده

هشدارهای وقوع سیلاب در کرمان به وقوع پیوست و سیل در برخی نقاط استان کرمان جاری شد؛ تاکنون بیش از 3900 نفر در در سطح استان امدادرسانی شده و ساکنان پنج روستا تخلیه شده‌اند.


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved