ابتکار: مهارت در عبور از شرایط ناشی از تحریم ها، نجات دهنده است

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تأکید کرد: مهارت در عبور از آسیب های اقتصادی و اجتماعی ناشی از تحریم ها، نجات دهنده و راه گشاست.

ممنوعیت بازدید از مراکز بهزیستی در عید قربان

معاون مشارکت‌ها، توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور از تاسیس «صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی معلولان» توسط سازمان بهزیستی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: تاسیس این صندوق موجب اشتغال پایدار معلولان خواهد شد.

امکان استعلام اعتبار دفترچه درمانی تامین اجتماعی برای اتباع خارجی فراهم شد

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی گفت: امکان استعلام اعتبار دفترچه درمانی تامین اجتماعی برای اتباع خارجی فراهم شد.

کرونا میلیون ها کودک را در جهان گرفتار سوء تغذیه می کند

بررسی ها نشان می دهد که همه گیری بیماری کووید-۱۹ موجب می شود نزدیک به هفت میلیون کودک دیگر در جهان به سوء تغذیه مزمن دچار شوند.

ارائه آموزش‌های مجازی کسب و کار به مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از ارائه آموزش‌های مجازی کسب و کار به مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: در سال جهش تولید ۲۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت ایجاد می‌کنیم.

قرنطینه کرونا بهترین فرصت توجه به کودکان

برای بالا بردن هوش اجتماعی و خلاقیت کودکان که این روزها به دلیل کرونا از جامعه دور شده اند، فرهنگ قصه گویی باید دوباره در بین والدین گسترش یابد.

کشف بیش از ۱۸ تن موادمخدر در هفته گذشته/دستگیری ۳۷۰۰ قاچاقچی

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از کشف بیش از ۱۸ تن موادمخدر در کشور در بازه زمانی ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ماه خبر داد.

ممنوعیت دریافت و ذبح دام زنده در مراکز بهزیستی کشور/ راه های دریافت نذورات

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور چگونگی نحوه توزیع نذورات عید قربان از سوی مردم و خیرین به این سازمان را اعلام کرد.

شناسایی صدها قربانی قاچاق انسان در فنلاند

در حالی که اکثر قربانیان قاچاق انسان در فنلاند خارج از این کشور طعمه شده و در جریان پناهندگی شناسایی می‌شوند، سرویس مهاجرت این کشور اعلام کرده که این پدیده به طور جدی با مهاجران در ارتباط نیست.

آغاز ثبت نام حضور در جشنواره «صنایع روستادوست»

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف ورود فناوری‌های نوآورانه و دانش‌بنیان به کسب و کارهای روستایی و افزایش درآمد این مشاغل برگزار می‌شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved