غفلت‌های کنترل کرونا

رئیس کرسی یونسکو در سلامت اجتماعی دانشگاه تهران علاوه بر اینکه دولت را مسوول رسیدگی به وضعیت معیشتی و امکانات بهداشتی مردم مخصوصا مشاغل و اقشار آسیب‌دیده بدلیل شیوع کرونا دانست، از مردم نیز بدلیل جدی نگرفتن هشدارهای خودمراقبتی و مسوولیت اجتماعی جهت ک...

ارایه خدمتی جدید به بازنشستگان تأمین اجتماعی؛ خرید اقساطی از فروشگاه‌ها

باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد که بر اساس آن بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان می‌توانند از ۱۵۰۰ فروشگاه منتخب به صورت اقساطی و بدون سود خرید کنند.

چگونه از سلامت روان سالمندان در برابر کرونا مراقبت کنیم؟

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به آسیب‌پذیری بیشتر سالمندان در برابر بیماری کرونا، بر ضرورت توجه به سلامت روان این افراد با اقداماتی همچون ورزش، تغذیه مناسب و حفظ تعاملات اجتماعی با رعایت بهداشت فردی تاکید کرد.

قدردانی رییس بهزیستی از روانشناسان ۱۴۸۰ برای ارائه مشاوره کاهش استرس ناشی از کرونا

در پی شیوع ویروس کرونا، نیاز به ارائه مشاوره روانشناسی به مردم بیش از پیش احساس شد. به همین منظور سازمان بهزیستی خط ویژه ۱۴۸۰ را با حضور کارشناسان ارشد و دکترای رشته روانشناسی برای کاهش اضطراب و استرس مردم در اثر این بیماری در سراسر کشور اختصاص داد.

حمایت صندوق بیمه روستاییان از خانواده‌های درگیر کرونا

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران خود در مقابل شیوع ویروس کرونا، کانال ارتباطی ویژه‌ای را برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» راه‌اندازی کرده است.

انتخاب زنان کارآفرین برتر تمدید شد

زمان رای دهی دور چهارم انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی تمدید شد.

توزیع بسته‌های بهداشتی در تهران به همت گروه‌های مردمی

با توجه به شیوع ویروس کرونا، تعدادی از گروه های مردمی و نیروهای جهادی به ضد عفونی کردن معابر در سطح شهر تهران پرداخته اند.

بحران کرونا و سیاست‌های اجتماعی در ایران و جهان

رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی تاکید کرد که دولت‌ها باید در وضعیت‌های بحرانی چه بحران‌های طبیعی نظیر همین شیوع کرونا ویروس و چه بحران‌های مالی و سیاسی به‌عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی و سیاسی مجموعه‌ای از اقدامات همگانی و گزینشی را برای حمایت از ...

واکنش تامین‌اجتماعی به فیلم عدم پذیرش بیمار کرونایی در بیمارستان

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان شایعه عدم پذیرش بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان رسول اکرم رشت را تکذیب کرد.

کرونا را جدی بگیریم / مردم همکاری کنند

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور ضمن ارائه روش‌هایی برای کاهش استرس و اضطراب ناشی از ویروس کرونا از تشکیل کمیته مقابله با استرس و اضطراب کرونا در سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور خبر داد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved