ابتکار: خانواده ها در برقراری ارتباط دچار اختلال شده اند

همدان- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: خانواده ها امروزه در برقراری ارتباط سریع و مفاهمه دچار اختلال و لکنت زبان شده اند.

صالح والحلبوسی خواستار برخورد با عاملان ترور زنان عراقی شدند

بغداد – ایرنا – 'برهم صالح' رئیس جمهوری عراق و 'محمد الحلبوسی' رئیس پارلمان این کشور با اشاره به ترور چند زن در هفته های اخیر در عراق، خواستار برخورد با عوامل آن و مقابله جدی با انواع خشونت علیه زنان در کشورشان شدند.

706 هزار و 788 نفر امسال متولد شدند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه امسال 706 هزار و 788 نفر در کشور متولد شدند.

غفلت ؛ چهره پنهان و مخوف کودک آزاری

ساری- ایرنا- اگر چه کتک زدن یا تنبیه جسمی و اجبار در انجام کاری خلاف میل در نگاه عامه مهم ترین وجه کودک آزاری شناخته می شود، ولی به اعتقاد کارشناسان مهم ترین وجه این پدیده ' غفلت ' است که از ناآگاهی والدین و به طور کلی جامعه نشات می گیرد.

برگزاری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از سوی موسسه تبیان

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی به منظور ایجاد شادابی و استفاده از توان معلمان و دانش آموزان در زمینه تولید محتوا برگزار می شود.

پرخاشگری؛ از تعریف تا درمان

در تعریف و بیان موضوع به طور کلی، روان شناسان در مورد تعریف پرخاشگری با هم توافق ندارند.

بانوان بسیجی در مسیر اربعین 70 موکب ایجاد می کنند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: 60 تا 70 موکب برای ارائه خدمات به زائران توسط بانوان بسیجی در استان های مختلف در مسیر راهپیمایان اربعین حسینی ایجاد می شود.

کودک همسری؛ تعهدی زود هنگام، فرجامی نامعلوم

تهران-ایرنا- کودک همسری یا به تعبیر علمی تر پیش رسی ازدواج، به دلیل آثار مختلف اجتماعی، روانی و جسمی، نیازمند اصلاح قوانین، بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی ،فرهنگ سازی و تغییر بینش و باورها است.

چرا بعضی زنان، خودشان را دوست ندارند؟

جلوی آینه می‌ایستد و خوب خودش را برانداز می‌کند. به جهت‌های مختلف می‌چرخد و چربی‌های جمع‌شده دور شکم و پهلویش را توی مشتش اندازه می‌گیرد. چند دقیقه‌ای از سر یأس و ناامیدی به حجم پوست و چربی جمع‌شده در دستش در آینه روبرو خیره می‌شود و می‌رود توی فکر؛ ...

«وابستگی» پسران به مادران؛ بیشترین علت تماس‌ها با "صدای یارا"

مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان تعداد تماس‌گیرندگان با "صدای یارا" در ۶ ماهه نخست امسال را ۶۵۱۱ نفر اعلام کرد و گفت: بیشتر تماس‌ها درباره پسران با ۵۱.۳ درصد و درمورد «وابستگی» آنها به مادرانشان است.


 << صفحه قبلي   [6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved