امضای تفاهم نامه برای کاهش و ساماندهی جمعیت کیفری زنان

به منظور کاهش و ساماندهی جمعیت کیفری و زندانیان زن، تفاهم نامه ای میان معاونت امور زنان و خانواده با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه امضا شد.

خاکی که با یاری زنان غارت نشد

گوشه به گوشه پیروزی در جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی به دست مادران، همسران و زنانی ایرانی گره خورده که با شجاعت خود در پشت و جلوی جبهه ها از خاک کشور دفاع کردند.

لزوم تدوین قانون برای برخورد با سقط غیر قانونی

یک جمعیت شناس گفت: سالانه بیش از ۳۵۰ هزار سقط در کشور اتفاق می‌افتد که ۸ تا ۹ هزار سقط قانونی است و مابقی آن بدون مجوز انجام می‌شود و متاسفانه قانون مدونی برای مقابله با این امر نداریم.

تقدیر معاون امور زنان و خانواده از خانواده معظم شهدا و ایثارگران

معصومه ابتکار اموز به مناسبت روز شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: اگر جمهوری اسلامی ایران تنومند و ۴۰ ساله شده، بخاطرهویتی است که ریشه در خون شهدا و ایثار خانواده های آنان دارد.

سامانه عضویت داوطلبان هلال احمر رونمایی می شود

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، از رونمایی از سامانه جدید عضویت داوطلبان خبر داد.

فرار از خانه در مازندران 36 درصد کاهش یافته است

ساری- ایرنا- معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران گفت که بر خلاف ادعاهای مطرح شده در روزهای اخیر، آمار فرار دختران و پسران از خانه هایشان در استان طی 9 ماهه امسال 36 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

مردانگی در آمریکا خوب است یا بد

تهران- ایرنا- پس از موج‌های فمینیسم، چند سالی است که «مطالعات مردانگی» هم در کنار «مطالعات زنان» رونق گرفته و بحث‌ها در مورد ایدئولوژی سنتی مردانگی داغ شده است. اصلی‌ترین بحثی که جریان دارد این است که آیا نگاه مردانگی سنتی به مردان، زنان و جامعه آسیب...

صدای آشنای مشاور

سنندج- ایرنا- نسبتی با تماس گیرنده ندارد و هیچوقت او را ندیده است، اما به محض شنیدن صدای نگرانش از پشت گوشی تلفن سعی در آرام کردنش دارد، اسم و آدرسش را هم نمی پرسد فقط می خواهد مشکلش را بداند و کمکش کند؛ به او اطمینان می دهد رازدار خوبی برایش باشد.

امیدواریم رئیس قوه قضائیه قبل از رفتن لایحه امنیت زنان را تایید کند

تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: امیدواریم و انتظار داریم آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه قبل از رفتن از دستگاه قضا، این لایحه را که یک ضرورت برای زنان کشور و نیاز جامعه و خانواده های ایرانی است، تایید و برای تصوی...

زندگیم را بگیر، هویتم را نه

تهران- ایرنا- تصور زندگی بدون اوراق هویت برای خیلی از ما ناآشنا و غریب است اما برای کودکانی که ناخواسته بدون شناسنامه بزرگ می شوند، زندگی حال خوشی ندارد. امین یکی از کودکان بدون شناسنامه است اما می خواهد برخلاف جریان آب شنا کند و زندگی اش را نجات دهد...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved