شخصیت‌ افراد را از روی " عکس پروفایل" می‌توان شناخت؟

در سراسر دنیا فضای مجازی، "هویت مجازی" کاربران آن است به طوری که ویژگی‌های صاحب هر صفحه‌ می‌تواند بیانگر نوع شخصیت صاحب آن باشد. در این میان نوع عکس "پروفایل"، یکی از نکات قابل توجهی است که می‌تواند شخصیت کاربر را معرفی می‌کند، با این وجود یک روانشنا...

فعالیت سامانه ملی «فرزندخواندگی» از سال آینده + جزئیات

سرپرست دفتر امور کوکان و نوجوانان بهزیستی از آغاز فعالیت سامانه ملی فرزندخواندگی در سراسر کشور از سال آینده خبر داد و گفت: برای هر کودک در کشور حدود ۱۰ متقاضی فرزندخواندگی وجود دارد.

«الهام» هستم؛ یک کوره‌نشین!

لِخ‌لِخ‌کنان میان زباله‌ها را می‌جورد و یک گونی پاره نصیبش می‌شود. لبخند پیروزمندانه‌ای می‌زند و گونی را پهن می‌کند روی زمین. حالا می‌تواند با خیالی راحت یله دهد روی پودر آهک و چقدر خوش‌شانس است که کوره امشب روشن است؛ این یعنی امشب تا صبح گرم است. گر...

آغاز ثبت اینترنتی درخواست خدمات برای مددجویان کمیته امداد از امروز

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از آغاز ثبت اینترنتی درخواست خدمات امدادی خبر داد و گفت: مددجویان تحت حمایت از امروز ۱۴ اسفندماه می‌توانند درخواست ارائه ۱۰ خدمت در حوزه‌های مختلف را به صورت اینترنتی ثبت کنند.

روش‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در روز «احسان و نیکوکاری»

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران روش‌های جمع آوری کمک‌های مردمی به مناسبت روز احسان و نیکوکاری را تشریح کرد.

اولین دوره مطالعات زنان در اسلام و ایران در قم آغاز شد

قم - مراسم افتتاحیه اولین دوره بین المللی مطالعات زنان در اسلام و ایران معاصر با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در دانشگاه ادیان و مذاهب قم برگزار شد.

رشد ۳ برابری سو استفاده از کودکان انگلیسی در اینستاگرام

بنا بر اعلام بنیاد خیریه کودکان انگلیس، آمار سو استفاده جنسی از کودکان این کشور در شبکه‌های اجتماعی به ویژه در اینستاگرام سه برابر شده است.

بودجه سال ۹۸ پاسخگوی نیازهای جوانان نخواهد بود

مدیرکل نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش پراکندگی بودجه را مهم ترین مشکل این حوزه خواند و گفت: اگر متولی امور جوانان در کشور وزارت ورزش است، باید بودجه تمام دستگاه های مربوطه به آن تعلق گیرد.

امضا تفاهم نامه برای ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج و خانواده

تفاهم نامه ساماندهی مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و آموزش های این حوزه با حضور معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان، میان این وزارت خانه و سازمان بهزیستی امضا شد.

تلاش برای جایگزین کردن یارانه به جای ضامن برای دریافت وام ازدواج

معاون جوانان وزارت ورزش گفت: در تلاش هستیم تا مبلغ یارانه را جایگزین ضامن برای دریافت وام ازدواج کنیم. این موضوع ابلاغ شده و تنها منتظر تصویب آن در بانک مرکزی هستیم.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved