گفتگو درخانواده‌ ایرانی به۲۰دقیقه رسیده است/ آمار طلاق زیاد نیست

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه آمار طلاق در کشور ما زیاد نیست، گفت: گفتگو در خانواده‌های ایرانی از دو ساعت در روز به ۲۰ دقیقه رسیده است.

حمایت از زنان سرپرست خانوار، خواسته ابتکار از وزیر آینده کار

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد، وزیر آینده تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیگیری مساله حمایت از زنان سرپرست خانوار را یکی از اولویت‌های مهم خود قرار دهد.

چگونه از بروز تنش بین نوجوانان و والدین بکاهیم؟

یک روانشناس با بیان اینکه عدم شناخت استعداد و توانمندی نوجوان یکی از عوامل بروز کشمکش و تنش‌های مداوم در خانواده‌هاست، گفت: با این شرایط نوجوان نهایتا در رشته‌ای که علاقه و توان لازم را نداشته ادامه تحصیل می دهد و همین مساله به بروز اختلالاتی همچون خ...

حضور ایران بعد از ١٢ سال در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بعد از ۱۲ سال اولین بار است که ایران توانسته در هیئت رئیسه مجمع جوانان اسلام حضور داشته باشد، گفت: مهم ترین پیشنهاد ایران به مجمع جوانان اسلام، «تشکیل شبکه گردشگری جوانان کشورهای اسلام...

عوامل تضعیف کننده صندوق‌های بیمه‌ای

نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از افزایش سن ازدواج و طولانی تر شدن دوران زندگی فرزندان با پدر و مادر در حالی که هزینه تحصیلات تکمیلی هم دارند، از غیرشفاف بودن ۳۰ درصد اقتصاد کشور و همچنین از اشغال شدن حدود ۲ میلیون فرصت شغلی توسط اتباع خار...

ابتکار: سند سالمندی کشور آماده اجراست

تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: سند سالمندی کشور تصویب و در شورای عالی سلامت نهایی شده است و برای اجرای آن آمادگی داریم.

مقام سازمان ملل: آثار تغییر ساختار جمعیت را نادیده نگیریم

تهران- ایرنا- دبیر اجرایی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد گفت: به نفع کشورهاست که تغییر ساختار جمعیتی را لحاظ کنند؛ زیرا این امر بر آینده آنها موثر است.

مهریه نباید با اجرت المثل اشتباه گرفته شود

تهران-ایرنا- روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در موضوع میزان پرداخت مهریه توضیح داد.

13هزار گروه خودیار و همیار برای فروش تولیدات زنان تشکیل شد

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای فراهم سازی زمینه فروش تولیدات زنان سرپرست خانوار که بیشتر آنان در مناطق محروم ساکنند، بیش از سه هزار گروه همیار و 10 هزار گروه خودیار شکل گرفته است.

مقام سازمان ملل: سیاست حمایتی ایران از جمعیت سالمند الگوست

تهران - ایرنا - دبیر اجرایی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد با موفق خواندن سیاست های ایران در حمایت از خانواده و جمعیت سالمندی به ویژه در مورد زنان، آن را الگویی مناسب برای دیگر کشورهای منطقه و جهان دانست.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved