نامه مشترک بهزیستی و معاونت زنان برای رسیدگی به وضعیت استخدامی کارشناسان اورژانس اجتماعی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از نگارش نامه‌ای مشترک با سازمان بهزیستی خبر داد که بر مبنای آن، وضعیت استخدامی کارشناسان اورژانس اجتماعی تعیین تکلیف می‌شود.

توسعه ورزش بازنشستگان مشکل بودجه ای ندارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در بخش بودجه مشکلی برای توسعه ورزش بازنشستگان نخواهیم داشت چرا که سعی می شود از بخش های دیگر برای تامین بودجه بخش ورزش نیز استفاده شود.

افزایش 4 درصدی متقاضیان زن در جشنواره «سینماحقیقت»

تهران- ایرنا- 14 درصد از آثار مستند ارسال شده به جشنواره «سینماحقیقت» توسط بانوان مستندساز ساخته شده است.

توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه دارد

تهران- ایرنا- معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: سلامت با همه جوانب آن از حقوق اولیه انسانی است و توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت خانواده و جامعه دارد.

ابتکار: حضور زنان برای عمران سیستان و بلوچستان چشمگیر است

زاهدان - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: حضور زنان در کنار مردان برای توسعه و آبادانی سیستان و بلوچستان چشمگیر و قابل ملاحظه است.

دسترسی به شهرک‌های شهید محلاتی و قائم تسهیل شد

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از تلاش برای ساماندهی حداکثری ترافیک محدوده بلوار ارتش و تسهیل دسترسی به شهرک‌های شهید محلاتی و قائم از طریق احداث دو پل دوربرگردان خبر داد.

آغاز برنامه کشوری پیشگیری از تنبلی چشم/ معاینه بیش از ۳ میلیون کودک در سال ۹۶

معاون پیشگیری از معلولیت‌های سازمان بهزیستی کشور از آغاز برنامه کشوری پیشگیری از تنبلی چشم و سایر اختلالات بینایی ویژه کودکان ۳ تا ۶ سال در ۴۲۲ پایگاه دائم و ۲۰ هزار پایگاه غیردائم از اول آبان تا پایان آذرماه خبر داد.

شناسایی بیش از ۱۵هزارکم‌بینا و نابینا در استان تهران

مدیرکل بهزیستی استان تهران از آغاز اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان از ابتدای آبان ماه در پایگاه‌های دائم و سیار بهزیستی استان تهران خبر داد و گفت: اجرای این طرح تا پایان آذر ادامه خواهد داشت.

ایجاد باشگاه ورزشی بازنشستگان در خانه‌های امید

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حاشیه برگزاری دومین جشنواره سراسری ورزشی بازنشستگان کشوری در تهران از راه اندازی باشگاه ورزشی بازنشستگان در خانه های امید تا پایان امسال خبر داد.

افزایش دوبرابری سالمندان جهان طی ۳۷ سال

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه افزایش چشمگیر سالمندی در جهان گفت: باید خدمات اجتماعی و اقتصادی را برای رفاه سالمندان دو تا سه برابر افزایش دهیم.


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved