فقر ایران در درمان کیفی اعتیاد

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست‌جمهوری گفت: ایران به لحاظ کیفی درمان، در حوزه مواد مخدر جدید دچار فقر دانش بوده که نیاز است این نقصان دانشی رفع شود.

نابینایان، شهروندانی دارای حقوق برابر

امروزه نابینایان بسیاری را می‌شناسیم که اگر نگوییم بهتر از افراد بینا، لااقل در حد آنها، در تمام عرصه‌های مختلف علمی و هنری می‌درخشند.

ضرورت بررسی تفاوت های نگاه اسلامی و غیراسلامی به خانواده

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: در اولین کنگره ملی خانواده تفاوت‌های نگاه اصیل اسلامی به خانواده با نگاه غیر اسلامی بررسی خواهد شد.

لزوم ادامه‌دار بودن فعالیت‌های کنگره ملی خانواده بعد از برگزاری

به گفته مسئول مرکز خانواده بارش افکار، اولین کنگره ملی خانواده در صورتی می تواند موفق و اثربخش باشد که فعالیت های کنگره با اتمام همایش به پایان نرسد.

خروجی اولین کنگره ملی خانواده باید عملیاتی شود

به گفته عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، برگزاری کنگره ملی خانواده باعث طرح جدی مشکلات این حوزه با مسئولان ذی ربط می‌شود به شرط آنکه خروجی عملیاتی نیز داشته باشد.

کنگره ملی خانواده تهدیدهای خانواده‌ را به فرصت تبدیل کند

به گفته رییس موسسه خیریه الزهرا، همایش‌ها و کنگره‌هایی که در حوزه خانواده برگزار می‌شود اگر بتواند در حل مشکلات خانواده‌ها موفق عمل کند، برگزاری آنها نه تنها مفید بلکه لازم است.

حسینی عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان زن IPU شد

تهران- ایرنا- فاطمه حسینی رییس شورای اجرایی ایران در اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) به عنوان عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان زن این اتحادیه انتخاب شد.

طرح نسخه الکترونیک تامین اجتماعی در 18 استان اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تاکنون در 9 استان طرح نسخه الکترونیک به اجرا گذاشته شده بود که امروز تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد برای اجرای این طرح به 18 استان رسید.

56 درصد دهیاران زن تحصیلات دانشگاهی دارند

تهران- ایرنا- معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: در دوره پنجم شوراهای اسلامی روستایی تعداد دهیاران زن به 2 هزار و 567 رسیده که 56 درصد آنها تحصیلات دانشگاهی دارند.

تحکیم امنیت ملی کشور در گرو توانمندسازی زنان روستایی است

تهران- ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: سیاست ما توانمندسازی، ارتقای مهارت، کارآفرینی، ایجاد کسب و کار جدید و افزایش درآمد زنان روستایی و عشایری است که تحکیم امنیت ملی کشور را در پی دارد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved