تنظیم آیین نامه «شب مانی» دانش‌آموزان در مدارس

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ضمن اعلام خبر تصویب آیین نامه اردوهای دانش آموزی از تنظیم آیین نامه «شب مانی دانش آموزان در مدرسه» خبر داد.

تشریح 3 مشکل عمده خانه‌های ریاضیات/آمادگی این مراکز برای تعامل با صنعت

رییس انجمن شورای خانه‌های ریاضیات ایران کمبود بودجه، نبود فضای مناسب و ضعف ارتباط با دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش را سه مشکل عمده خانه‌های ریاضیات دانست و گفت: از آن‌جایی که کار خانه‌های ریاضیات توسعه آموزش است، از ابتدا قرار نبوده که خانه‌های ریاضیات ...

مدارس شادگان تعطیل شد

اهواز - فرماندار شهرستان شادگان از تعطیلی مدارس این شهرستان برای امروز خبر داد.

ویژه برنامه های هفته بسیج دانش آموزی/ایمنی اردوهای راهیان نور

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی، ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج دانش آموزی، گفت: در ۳ مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت داریم.

اجرای طرح کاردانش با رویکرد اشتغالزایی در مدارس شاهد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، گفت: از سال آینده طرح کاردانش ضمیمه با رویکرد اشتغالزایی و معرفی مشاغل در مدارس شاهد و در راستای رویکرد مهارت آموزی اجرا می شود.

۱۳ آبان یک فرصت تربیتی ممتاز برای ارتقای بصیرت دانش آموزان است

معاون پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش و پرورش روز ۱۳ آبان را برای نظام تعلیم و تربیت یک فرصت تربیتی فوق‌العاده ممتاز و بی‌بدیل برای ارتقای بصیرت و آگاهی دانش‌آموزان در حوزه اجتماعی و سیاسی دانست.

اصلاح آیین نامه ارزشیابی توصیفی « دبستانی‌ها »

مطالعات ارزشیابی توصیفی از سال ۱۳۸۱ شروع و یک سال بعد وارد فاز اجرای آزمایشی شد. این طرح تا سال ۱۳۸۷ مرحله اول و دوم اجرای آزمایشی خود را طی کرد و از سال ۱۳۸۷ به صورت تدریجی از پایه اول تا ششم توسعه یافت. امروز ارزشیابی تمام دانش آموزان دوره ابتدایی ...

راه‌اندازی ۲۴ مدرسه شبانه‌روزی استثنایی در کشور

رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: با افزایش خدمات تلاش می‌کنیم جمعیت بیشتری از دانش آموزان معلول را تحت پوشش قرار دهیم به نحوی که تاکنون ۲۴ مدرسه شبانه‌روزی در کشور دایر شده است.

نتایج جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش نتایج بررسی صلاحیت‌های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیرماه سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.

تدابیر "بطحائی" برای برگزاری مراسم ۱۳ آبان

وزیر آموزش و پرورش گفت: با اشاره به تهدیدات آمریکا و آغاز تحریم ها در ۱۳آبان، برگزاری مراسم ۱۳آبان امسال بسیار مهم تر از سال‌های قبل است و باید خیلی پررنگ تر از قبل برگزارشود، برای شهر تهران هم باید کمیته‌ای برای هرچه باشکوهتر برگزارشدن این مراسم تشک...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved