هنرستان‌ها به کمک نظام سلامت شتافتند

۶ واحد هنرستانی در استان‌های خوزستان، لرستان و چهار محال بختیاری در تولید ماسک پارچه‌ای، افشانه برقی جهت ضد عفونی کردن محیط و تولید مواد شوینده با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی به خدمت گرفته شدند.

تکلیف اولیاء برای پرداخت شهریه مدارس غیردولتی روشن شد

بنابر اظهارات مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش، جریان آموزش از اولین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی فعال بوده و فرآیند آموزش ادامه دارد.

تعطیلی مدارس در آلبانی به دلیل احتمال شیوع کروناویروس

شناسایی اولین موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آلبانی موجب تعطیلی مدارس این کشور و توقف پرواز هواپیماها و حرکت کشتی‌ها به ایتالیا شد.

پیش بینی اینترنت رایگان برای دانش‌آموزان/ آموزش تعطیل نیست

وزیر آموزش و پرورش از پیش بینی اینترنت رایگان برای دانش آموزان با هدف دسترسی آسان به آموزش‌ها خبر داد و گفت: مساعدت خانواده‌ها در ارائه آموزش‌های فضای مجازی از افزایش زمان دوره تحصیلی جلوگیری می‌کند

آغاز به کار «صدای مشاور » برای مشاوره هدایت تحصیلی دانش‌آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از استمرار فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی در ایام تعطیلی مدارس با استفاده از شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبر داد.

آمادگی آموزش و پرورش برای تبدیل سوله‌های ورزشی به مراکز درمان

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای در اختیار قرار دادن برخی سالن‌های ورزشی خارج از مدارس برای استفاده به عنوان مراکز درمانی کرونا خبر داد.

هنرستان‌های فنی‌حرفه‌ای وکاردانش کشور به کمک نظام سلامت شتافتند

۶ واحد هنرستانی در استان‌های خوزستان، لرستان و چهار محال و بختیاری در تولید ماسک پارچه‌ای و تولید مواد شوینده با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی به خدمت گرفته شده اند.

ابلاغ شیوه‌نامه سفارش و توزیع کتاب‌های درسی در سال تحصیلی آینده

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی شیوه‌نامه سفارش و توزیع کتاب‌های درسی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را ابلاغ کرد.

تشریح عقب ماندگی درسی شاخه‌های مهارتی

شاید بیشترین عقب ماندگی اموزشی این روزها نصیب آموزش فنی حرفه ای و کاردانش شود که با توجه به تنوع عناوین و کارگاهی بودن مهمترین دروسشان، جایی در آموزش مجازی ندارد.

اعلام جدول زمانی برنامه‌های درسی امروزِ شبکه آموزش و شبکه چهار

جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه امروز (یکشنبه ۱۸ اسفندماه) از طریق شبکه آموزش و شبکه ۴ اعلام شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved