جلوه‌هایی از «تولید و کار ملی» در کتب درسی

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به جلوه‌هایی از تولید، کار و سرمایه ملی در کتب درسی گفت: باید زمینه علاقه‌مندی دانش‌آموزان به مصرف کالای ایرانی را فراهم کنیم اما نباید انتظار داشته باشیم همه مسائل را از طریق کتب درسی حل کنیم.

عیادت معاون وزیر بهداشت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان

معاون درمان وزیر بهداشت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان در تبریز عیادت کرد.

قصه پرغصه سوء مدیریت

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: جوانی که عضویت وی از سوی هلال‌احمر تکذیب شده به بهانه غربالگری سلامت دانش‌آموزان دخترانه متوسطه اول مدرسه سما با سهل‌انگاری مدیر مدرسه و بدون توجه به قوانین و آیین‌نامه‌های حراستی مرتبط، به تست قند خون دانش آموزان دختر ا...

وجود 134 مدرسه چادری عشایری در خوزستان

رییس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: هنوز 134 مدرسه چادری عشایری در استان خوزستان وجود دارد و 1500 دانش‌آموز عشایری در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

فوت ۳نفر و مصدومیت ۴۰ تن بر اثر واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان + اسامی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت که بر اثر واژگونی اتوبوس دانش آموزان در آزادراه زنجان - تبریز سه نفر فوت و ۴۰ نفر مصدوم شدند.

آمادگی مدارس برای ورود دانش‌آموزان دوچرخه‌سوار

تفاهم‌نامه ترویج و توسعه دوچرخه‌سواری دانش‌آموزان بین معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و معاون وزیر آموزش‌وپرورش امضاء شد.

بعید است تعطیلات زمستانی امسال اجرا شود

وزیر آموزش و پرورش احتمال اجرای طرح تعطیلات زمستانی مدارس در زمستان امسال را عملی ندانست.

استانداردهای تراکم دانش آموزان در استان تهران رعایت نمی شود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید استانداردهای مربوط به کیفیت از جمله تراکم دانش‌آموزان رعایت شود که البته در استان تهران متاسفانه ما بیشترین تراکم کلاس‌ها را شاهد هستیم.

تصویب اساسنامه نهایی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برگزاری جلسه اخیر این شورا به ریاست رئیس‌جمهور از تصویب اساسنامه نهایی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر داد.

بارش باران و لغزندگی سطح جاده عامل تصادف اتوبوس راهیان نور

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور اعلام کرد.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved