پلیس فتا در موضوع انتشار کلیپ های اخیر کمک کند

وزیر آموزش و پرورش گفت: از دیروز ۳ متخصص را مأمور بررسی موضوع انتشار کلیپ ها در فضای مجازی کردم تا ریشه تولید این کلیپ‌ها مشخص شود. امیدوارم پلیس فتا هم در این موضوع به ما کمک کند.

سازمانها و نهادهای عمومی در «طرح بوم» مشارکت کنند

معاون وزیر آموزش و پرورش به سازمان ها و نهادهای عمومی پیشنهاد کرد با مشارکت در «طرح بوم»، در آموزش مهارت ها به دانش آموزان مانند مهارت های امداد و نجات و یا آموزش حقوق شهروندی پیش قدم باشند.

چگونه «جنتلمن» روی «بوم» مدارس نقش بست؟

وقتی دلسوزان نظام تعلیم و تربیت مدام فریاد می‌زنند آموزش و پرورش در اولویت دولت نیست، چنین روزی را می‌بینند که اتفاقی در مدارس رخ بدهد که در هیچ نظام آموزشی پذیرفتنی نیست.

توسعه و تقویت اقامه نماز نیازمند همراهی خانواده‌ها و جامعه است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گفت: برای تقویت و توسعه فرهنگ نماز، مساعدت بخش‌های مختلف جامعه ازجمله خانواده‌ها و سایر نهادها در این زمینه ضروری است.

آغاز ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان + جزییات

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دور اول متوسطه) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از روزدوشنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ از طریق سامانۀ ثبت‌نام به نشانی http://hoosh.med...

اعلام وصول دو سوال از وزیر آموزش و پرورش

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی دو فقره سوال نماینده مردم سبزوار از وزیر آموزش و پرورش را اعلام وصول کرد.

آموزش و پرورش از تحویل اسناد ۴۰ ملک خودداری می‌کند

رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از مقاومت وزارت آموزش و پرورش برای واگذاری ۴۰ ملک (۱۵ درصد) املاک متعلق به این دانشگاه به وزارت علوم انتقاد کرد و گفت: این املاک در ۲۷ دانشکده قرار دارد و بر اساس قانون باید به دانشگاه واگذار شود، اما به دلیل ارزش اقتصادی ای...

دو سوال از وزیر آموزش و پرورش اعلام وصول شد

هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی دو سوال نماینده سبزوار از وزیر آموزش و پرورش را اعلام وصول کرد.

اعتبارات وزارت آموزش و پرورش ۶۴۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت

گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس از افزایش شش هزار و ۴۰۰ میلیاردی اعتبارات آموزش و پرورش در سال جدید خبر داد و گفت: این اعتبارات در قانون بودجه ۹۸ مصوب شده است.

۴ میلیون هزینه خرید کتابهای کنکوری برای هر دانش‌آموز

امسال نمایشگاه کتاب مملو از حضور دانش‌آموزان برای خرید کتاب های کمک آموزشی نبود چرا که خرید اینترنتی آسان‌تر است، اما هزینه ۴ میلیونی هر دانش‌آموز پای کنکور برای خرید این کتابها پابرجاست.


 << صفحه قبلي   [9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved