فرهنگیان قبل از تیرماه ابلاغ سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خود را دریافت کنند

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از فرهنگیان خواست تا قبل از ۳۱ خرداد ۹۸ ابلاغ خود را دریافت کنند.

شرایط ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دور اول متوسطه) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز آغاز شد و این مرکز شرایط ثبت نام را در اطلاعیه‌ای اعلام کرد.

حذف بیش از ۴۹ هزار دانش‌آموز از مدارس انگلیس

بررسی‌های به عمل آمده از مدارس انگلیس حاکی از آن است که بیش از ۴۹ هزار دانش‌آموز از یک دوره بدون هیچ توضیحی از چرخه نظام مدارس این کشور حذف شده‌اند.

۳۱ اردیبهشت آخرین مهلت شرکت در جشنواره دانش آموزی «رسانش»

دبیرجشنواره دانش آموزی رسانش با تاکید بر اینکه استقبال بی‌سابقه‌ای از این مسابقه در سطح دانش آموزی شده است گفت: دانش‌آموزان سراسر کشور تا آخر اردیبهشت برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند. متقاضیان باید به سایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به ...

موضوع حذف کنکور در دست بررسی است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرحی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبر داد که طبق آن گزینش از طریق دانشگاه‌ها انجام می‌شود و به موجب آن کنکور حذف خواهد شد.

احمدی لاشکی: تصمیمات خلق الساعه در زمینه برگزاری کنکور تنها باعث نابودی متقاضیان می‌شود

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که باید مشکل کنکور به صورت ریشه‌ای حل شود گفت: این که پارسال می‌گویند دیپلمه‌های نظام قدیم باید براساس نظام جدید کنکور دهند و امسال نظر خود را تغییر می‌دهند تنها نتیجه اش نابود کردن متقاضیان کنکوری ا...

یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز در مدارس غیر دولتی تحصیل می‌کنند

قزوین- مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی کشور گفت: با فعالیت ۱۶ هزار مدرسه غیر دولتی در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز در این واحدهای آموزشی تحصیل می‌کنند.

صرفنظر از اجرای برخی برنامه های تحولی به خاطر سند ۲۰۳۰

وزیر آموزش و پرورش گفت: یک جاهایی سند ۲۰۳۰ مانع پیشرفت ما می‌شود چون انگ اجرای سند ۲۰۳۰ به ما نخورد از اجرای برخی برنامه ها باز می مانیم در حالیکه برخی مفاهیم مترقی ترش را در سند تحول داریم.

توزیع یک میلیون و۳۶۰ هزار جلد کتاب در مدارس سراسر کشور در سال ۹۷

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش از توزیع یک میلیون و ۳۶۰ هزار جلد کتاب در مدارس سراسر کشور در سال ۹۷ خبر داد.

جشنواره «رسانش» ویژه دانش آموزان برگزار می شود

اولین دوره جشنواره ملی رسانه‌های دانش‌آموزی با عنوان «رسانش» و با شعار «رسانش؛ خیزش هوشمندانه نوجوان در دنیای رسانه» ویژه دانش‌آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.


 << صفحه قبلي   [10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved