۹۳۴ میلیارد تومان مطالبات فرهنگیان پرداخت شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه دولت در استیفای حقوق فرهنگیان به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد، از پرداخت ۹۳۴ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان خبر داد.

رتبه‌بندی معلمان در انتظار طرح در هیأت وزیران

وزیر آموزش و پرورش از اتمام بررسی طرح رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و گفت: اکنون طرح رتبه‌بندی معلمان در نوبت بررسی و طرح در هیأت وزیران قرار دارد.

ویدئو / مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور رئیس‌جمهور

حسن روحانی روز شنبه در مراسم بزرگذاشت مقام معلم و نکوداشت یکصد سال تربیت معلم در ایران، با تأکید بر اینکه نحوه آموزش در کشور باید متحول شود و ضرورت این مهم آن است که توسط مدیران و معلمان ماهر صورت پذیرد، تصریح کرد: ما به تحولی نوین با توجه به سال رون...

ایران طبق برجام غنی‌سازی را ادامه می‌دهد

رییس مجلس شورای اسلامی گفت که ایران طبق برجام می‌تواند آب سنگین تولید کند و طبق این توافق خلافی مرتکب نشده است. پس ما کار غنی‌سازی را انجام می‌دهیم می‌خواهید بخرید یا نخرید.

بطحائی: مدارس باید سرزنده و بانشاط شوند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس باید سرزنده و بانشاط باشند، گفت: باید بازنگری جدی در نظام آموزش و پرورش صورت گیرد که بچه‌ها از یادگیری و بودن در مدارس احساس سرزندگی و نشاط داشته باشند.

۳۵۶ میلیارد تومان بودجه مورد نیاز برای بازسازی مدارس سیل‌زده

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: ۸۶ میلیارد تومان در استان گلستان، ۱۷۰ میلیارد تومان در استان لرستان و ۱۰۰ میلیارد تومان در استان خوزستان برای بازسازی مدارس نیاز است.

بزرگترین تضمین تاریخی را برای برجام گرفتیم/ مخارج ارزی را کم کنیم

رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای دقیق نیستند و می‌گویند دولت ایران برای توافق برجام تضمین نگرفت، در حالی که ما بزرگترین تضمین تاریخی را گرفتیم، نه از ۶ کشور بلکه از همه دنیا.

جایگاه معلم و دستگاه تعلیم و تربیت در جامعه ارتقا یابد

بوشهر - مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: باید جایگاه معلم و دستگاه تعلیم و تربیت در جامعه ارتقا یابد.

طرح رتبه بندی معلمان در نوبت طرح در جلسه هیات وزیران قرار دارد

وزیر آموزش و پرورش گفت: هدف اصلی طرح رتبه‌بندی معلمان ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای معلمان است. این طرح در جلسات کارشناسی کمیسیون اجتماعی دولت بررسی شد و در نوبت طرح در جلسه هیأت وزیران است.

چرا نمی‌توانیم به زبان‌های خارجی صحبت کنیم؟

حسن‌روحانی امروز در سخنرانی خود به مناسبت روز معلم از عدم تسلط دانش‌آموزان به صحبت کردن به زبان‌های خارجی انتقاد کرد و گفت: چرا دانش‌آموز پس از دبیرستان نمی‌تواند دو دقیقه انگلیسی صحبت کند؟


 << صفحه قبلي   [11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved