جذب بیش از 20 هزار معلم جدید در سال 98

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال 20 هزار معلم جدید را دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد داد و علاوه بر این، از طریق آزمون استخدامی نیز تعدادی دیگر را جذب خواهیم کرد.

راه‌اندازی موزه «تعلیم و تربیت» و دیدار فرهنگیان با روحانی در روز شنبه

معاون دانشگاه فرهنگیان با اشاره به راه اندازی موزه «تعلیم و تربیت» گفت: فردا میزبان رئیس جمهور در سالن اجلاس سران هستیم.

سامان دادن به آموزش و پرورش سامان دادن به جامعه است

معاون دانشگاه فرهنگیان و قائم مقام ستاد سرآمدی هفته آموزش تاکید کرد: سامان دادن به تربیت معلم، سامان دادن به آموزش و پرورش و سامان دادن به آموزش و پرورش سامان دادن به جامعه است و اگر می خواهیم جامعه رشد کند باید تعلیم و تربیت رشد کند.

به عنوان معلم حق نداریم در کلاس درس آه و ناله کنیم

رئیس دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه کلاس درس باید رقص اندیشه باشد نه محلی برای رنج‌نامه و افسوس‌نامه، گفت: به عنوان معلم حق نداریم در کلاس درس آه و ناله کنیم و تزریق ناامیدی در ذهن دانش‌آموز داشته باشیم. باید دانش آموز را آماده زندگی آینده کنیم.

نظام تعلیم و تربیت باید بر مبنای واقعیت طراحی شود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد که ما باید نظام تعلیم و تربیت را بر مبنای این واقعیت طراحی کنیم که فرزندان ما در ملغمه ای از فرهنگ‌های متضاد زندگی می‌کنند.

بار دیگر بارقه‌ای از امید در دل‌ها آفریدید

در نامه وزیر آموزش و پرورش به رهبر معظم انقلاب آمده است: تأکید هوشمندانه حضرتعالی در صیانت از جایگاه و کیان آموزش و پرورش و منزلت معلمان عزیز، بار دیگر بارقه‌ای از امید در دل‌ها آفرید.

دیروز و امروز معلمی/ «آموزگاری» هیچ گاه ساده نبوده است

«معلم» چیزی فراتر از آن است که با چند کلمه تعبیر و تفسیر شود چرا که معلمی هیچ گاه ساده نبوده است؟

جذب بیش از ۲۰ هزار معلم جدید در سال ۹۸

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۲۰هزار معلم جدید را دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد داد و همچنین از طریق آزمون استخدامی نیز تعدادی دیگر را جذب می‌کنیم.

تحقق تعالی آموزش‌وپرورش در سایه‌ تعامل همه‌جانبه‌ مردم، حاکمیت و «تقسیم‌کار ملّی»

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم صادر شد بر تأمین انگیزه‌مندی، شرایط مناسب و رضایت شغلی معلمان به عنوان مهم‌ترین شاخص‌های موفقیت و پیشرفت آموزش‌وپرورش تأکید کرد.

ویدئو / گزیده بیانات رهبری در جمع معلمان و فرهنگیان

مقام معظم رهبری چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت) در آستانه روز معلم، در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور ضمن تجلیل از این قشر، به بیان تذکرات و توصیه‌های مهمی درباره مسائل مختلف آموزش و پرورش از جمله تکریم و معیشت معلمان پرداختند.


 << صفحه قبلي   [12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved