تکذیب خبر درگیری لفظی معاون وزیر آموزش و پرورش با نوبخت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خبر درگیری لفظی خود با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان بودجه برای تخصیص منابع در اواخر اسفند سال ۹۷ و حل آن با وساطت وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد.

مهمترین چالش‌های حرفه معلمی

معلم‌های سراسر جهان با مشکلات زیادی ازجمله حقوق‌های پایین، کمبود زمان، منابع یا آموزش کافی برای انجام وظایف خود به بهترین شکل مواجه‌اند اما به رغم تمام این مشکلات با همه وجود شغل خود را حفظ کرده و به آن عشق می‌ورزند.

لباس فرم دانش‌آموزان ساماندهی می‌شود

معاون سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش از نهایی شدن شیوه‌نامه اجرای طرح پوشاک دانش آموزی و سرویس مدارس در سازمان دانش‌آموزی خبر داد.

مدیرکل دفتر حقوقی املاک و حمایت قضایی آموزش‌ و پرورش منصوب شد

در حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش منصور اردستانی، مدیرکل دفتر حقوقی ، املاک و حمایت قضایی شد.

چرا آموزش و پرورش یک اداره معمولی نیست؟/ مسیر رسیدن به «علم نافع»

در آستانه دیدار دو هزار فرهنگی با رهبر معظم انقلاب اسلامی مروری داریم به سخنان سال گذشته ایشان در جمع دانشجو معلمان و میزان اجرایی شدن فرمایشات معظم له در نظام تعلیم و تربیت.

بالا رفتن جایگاه معلم به سرافرازی کشور می انجامد

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش گفت:جایگاه معلم هر چه بالا برود نگاه جامعه بالاتر می‌رود واگر کشوری بخواهد به سرافرازی، غنا و علم برسد باید زیرساخت‌ها را برای شغل معلمی به خوبی ایجاد کند.

پیام وزیر آموزش‌وپرورش به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

وزیر آموزش‌ و پرورش در پیامی که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم صادر شد بر تأمین انگیزه‌مندی و رضایت شغلی معلمان به عنوان مهم‌ترین شاخص‌های موفقیت و پیشرفت آموزش‌وپرورش تأکید کرد.

نظر رهبر انقلاب درباره کنکور و انتقاد ایشان به آموزشگاه‌ها

رهبر انقلاب با انتقاد از برخی برنامه‌ها در مدارس به بهانه کنکور فرمودند: گاهی اوقات فشارهای آموزشگاه‌ها که به دنبال قبولی در کنکور یا رتبه‌های بالا هستند جوان را پژمرده و افسرده می‌کند.

بازسازی مدارس آسیب‌دیده از سیل چقدر اعتبار می‌خواهد؟

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اعلام آسیب‌دیدگی۱۴۸۰ مدرسه‌ در سیل اخیر از نیاز به ۴۴۰میلیارد تومان برای بازسازی مدارس آسیب‌دیده از سیل در ۹ استان کشور خبر داد.

اخذ ID کارت شرط استمرار فعالیت مدیران مدارس

مشاور و جانشین وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری اخذ ID کارت را شرط استمرار فعالیت مدیران مدارس در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام کرد.


 << صفحه قبلي   [13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved