اولویت پایگاه‌های بسیج، تحقق زمینه‌های بیانیه گام دوم انقلاب باشد

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش تاکید کرد که امروز مهمترین اولویت پایگاه های بسیج فرهنگیان باید تحقق زمینه های بیانیه گام دوم انقلاب باشد و بایدچند برنامه ویژه برای این کار تعریف شود.

خوزستان پیشتاز پوشش پیش دبستانی در کشور است

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: خوزستان توانسته است با اجرای طرح جامع پوشش پیش دبستانی از نظر توسعه کمی و کیفی این دوره رتبه اول کشور را به دست آورد.

انتقاد از مداخلات استانداری در تعطیلی مدارس 

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با طرح این سوال که چرا باید موقع برف مدرسه را تعطیل کرد؟ اظهار کرد: مگر دانش آموزان ما نباید بیاموزند که آموزش باید در اولویت باشد و آنها باید با مشکلات روبرو شوند؟ از مداخلات ناروایی که باید به آن پرداخت، تصمیم...

برگزاری پرسمان‌های دینی و مذهبی در مدارس همزمان با دهه فجر

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش اظهار کرد: علاوه بر مراسم‌های قرآنی در مدارس، برگزاری نشست‌های پرسمان دینی و مذهبی و گفت‌وگو در مورد مسائل مختلف دینی را در مدارس هم‌زمان با دهه فجر خواهیم داشت.

سوریه هیچ درخواستی برای بازسازی و نوسازی مدارس از ایران نداشته

در نشست خبری دستاوردها و نتایج سفر وزیر آموزش‌وپرورش به سوریه عنوان شد که طرف سوری هیچ درخواستی برای بازسازی و یا نوسازی مدارس از ایران نداشته است.

درباره تغییر تقویم آموزشی، آموزش و پرورش کوتاهی می کند

وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش بنگاه کاریابی نیست. درباره تغییر تقویم آموزشی نیز باید بگویم که خود آموزش و پرورش دارد کوتاهی می‌کند.

تصمیمات برای اعلام تعطیلی مدارس استاندارد نیست

حجت الاسلام علی ذوعلم گفت:از مداخلات ناروایی که باید به آن پرداخت تصمیمات غیراستاندارد استانداری درباره تعطیلی مدارس است.چند سال است بحث آلودگی هوا مطرح است، چرادستگاه‌ها نباید پاسخگو باشند؟

آمادگی برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۹ تا سقف ۱۳ میلیون نفر روز

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در نوروز امسال ۱۱ میلیون نفر روز، فرهنگیان در مراکز اسکان پذیرش شدند و سال ۹۹ این اداره کل آمادگی دارد تا ۱۳ میلیون نفر روز را اسکان دهد.

نباید برای دسترسی به فضای ورزشی از مدرسه خارج شویم

مهرزاد حمیدی گفت:ما برای مدارس دخترانه نیازمند فضاهای حدود۲۰۰ مترمربع هستیم و لازم نیست برای دسترسی به فضای ورزشی از مدرسه خارج شویم وزمینه دوری فعالیت‌های ورزشی از محیط مدرسه را فراهم کنیم.

«دستاوردها و نتایج سفر سوریه» تشریح شد

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در نشست خبری «دستاوردها و نتایج سفر سوریه» را تشریح کرد.


 << صفحه قبلي   [14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved