اعلام نتایج گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نتایج گزینش و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد.

پیشنهاد افزایش۵۰ درصدی سهم سوابق تحصیلی در«کنکور»/ پیام‌های تهدیدآمیز علیه قانون پذیرش دانشجو

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد افزایش سهم سوابق تحصیلی به ۵۰ درصد خبر داد و گفت: متاسفانه فضای تندی علیه قانون سنجش و پذیرش دانشجو با تاثیر قطعی سوابق تحصیلی بوجود آمده است که می دانیم این فضاسازی ها توسط چه کسانی اتفاق می ...

اضافه تدریس معلمان در طرح «معلم تمام‌وقت» ماهانه پرداخت می‌شود

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش به تشریح طرح «معلم تمام‌وقت» پرداخت و گفت: این‌یک طرح اختیاری است که فعلاً شامل همکاران هنرآموز و متوسطه می‌شود. همکاران درصورت تمایل، می‌توانند شش ساعت اضافه تدریس در هفته داشته باشند که معادل آن را که ...

تکلیف زیاد نقشی در آموزش دانش‌آموزان ندارد

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که از حافظه محوری به سمت تعلیم و تربیت مهارت محور برویم.

رشد ۶ درصدی جمعیت دانش آموزی

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش‌وپرورش با اشاره به استقرار پایه دوازدهم گفت: رشد ۶ درصدی جمعیت دانش آموزی داشته‌ایم که در طول ۱۵ سال چنین رشدی بی سابقه است.

عده ای دنبال متزلزل کردن قانون تاثیرقطعی سوابق تحصیلی در کنکورند

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش از تلاش برخی برای متزلزل کردن قانون تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور خبر داد و آن را حرکتی ضد نظام تعلیم و تربیت دانست.

تکالیف مدارس با اهداف تعلیم و تربیت فاصله دارد

معاون اموزش ابتدایی گفت: تکالیفی که در مدارس از دانش آموزان می خواهند با اهداف تعلیم و تربیت  فاصله دارد و انجام تکالیف به صورت سنتی آسیب های زیادی بر فرایند آموزش در دانش آموزان داشته است.

به‌روزرسانی اطلاعات محیط زیستی معلمان کتاب درسی انسان و محیط زیست

کارگاه آموزشی منابع آلوده کننده آب و خاک و آب های زیرزمینی برای جمعی از معلمان کتاب درسی انسان و محیط زیست منطقه ۲ آموزش و پرورش شهر تهران در سازمان محیط زیست برگزار شد.

رشد بی‌سابقه ۶ درصدی جمعیت دانش آموزی

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی با اشاره به استقرار پایه دوازدهم گفت: رشد ۶ درصدی جمعیت دانش آموزی داشته ایم که در طول ۱۵ سال چنین رشدی بی سابقه است.

۱۴۰ هزار دانش‌آموز استثنایی تحت پوشش داریم

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: حدود ۱۴۰ هزار دانش آموز با نیازهای ویژه تحت پوشش این سازمان قرار دارند که ۶۵ هزار نفر در سیستم تلفیقی و حدود ۷۵ هزار نفر در سیستم جداسازی مشغول به تحصیل هستند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved