تبدیل مدل‌های مختلف مدیریت مدارس به شبکه‌ای از تبادل تجربه‌های آموزشی

نخستین جشنواره ملی «تجربه‌های موفق مدارس» با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش و دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود و در هفته اول مردادماه نتایج داوری آثار اعلام و در هفته اول شهریورماه جشنواره برگزار خواهد شد.

اعلام نتایج رقابت‌های نوزدهمین فراخوان ملی پرسش مهر رئیس‌جمهور

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورش گفت: در این دوره از رقابت‌های فراخوان ملی پرسش مهر ۱۹ که با حضور بیش از ۲ میلیون نفر رشته شرکت‌کننده در سطح کشور برگزار شد، ۲۵۰ نفر از دانش‌آموزان و معلمان سراسر کشور به‌عنوان رتبه‌های برگزیده فراخوان انتخاب شد...

لباس فرم مدارس به سازمان دانش‌آموزی واگذار شده است

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گفت: امسال وزیر آموزش‌وپرورش لباس فرم مدارس را در یک نامه به سازمان دانش‌آموزی واگذار کرده است بنابراین باید سیاست‌ها را برای اجرای این موضوع تعیین کنیم.

انتشار سؤال‌های پرلز و پرلز لیترسی۲۰۱۶ توسط آموزش و پرورش

کتاب مجموعه داستان‌ها و سوال‌های پرلز و پرلز لیترسی ۲۰۱۶ توسط پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش منتشر شده است و به زودی در اختیار معلمان دوره ابتدایی قرار می گیرد.

از وعده فروش سوالات امتحان نهایی تا ثبت نام مدارس شاهد

این روزها کلاهبرداران در فضای مجازی با به کارگیری تمهیداتی برای بازار گرمی، در حوزه های متنوعی از دانش آموزان کلاهبرداری می کنند؛ از وعده فروش سوالات امتحان نهایی تا ثبت نام در مدارس شاهد.

تبدیل مدل‌های مدیریت مدارس کشور به تبادل تجربه‌های آموزشی

اولین جشنواره ملی تجربه‌های موفق مدارس با همکاری آموزش‌وپرورش و دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود و در هفته اول مرداد نتایج داوری آثار اعلام و در هفته اول شهریور جشنواره برگزار خواهد شد.

پاسخ آموزش و پرورش به ماجرای برگزاری جشن در مدرسه مهاباد

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص یک خبر اطلاعیه ای صادر کرد.

حقوق دانشجو معلمان ترمیم می‌شود/ اعمال افزایش حقوق‌ها در خرداد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده از سوی وزیر آموزش‌وپرورش و نظر مساعد سازمان اداری و استخدامی کشور بند ۷ مصوبه افزایش حقوق سال جاری در خصوص دانشجو معلمان اعمال می‌شود.

تخصیص۱۰۰ درصد اعتبارات مربوط به پروژه‌های مشارکتی خیرین مدرسه‌ساز

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای سازمان نوسازی و اعتبارات مربوط به پروژه‌های مشارکتی خیرین مدرسه‌ساز در سال جاری خبر داد.

سامانه سپند، تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در کل کشور

پیرو مصوبات جلسه رؤسای حراست وزارتخانه‌های کشور و آموزش و پرورش تعیین شد که سامانه سپند، تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در کل کشور باشد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved