طراحی نظام راهنمای تحصیلی نیاز به بستر سازی فرهنگی دارد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: طراحی نظام راهنمای تحصیلی نیز انجام خواهد شد که نیاز به بسترسازی فرهنگی دارد زیرا تعیین مسیر شغلی دانش‌آموزان را در پی خواهد داشت.

تغییرات گسترده در سازمان پژوهش آموزش و پرورش

‌ رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی آموزش و پرورش خبر از تغییرات در ساختار این سازمان و تغییر در ساختار پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، دفتر تألیف و دفتر کمک آموزشی داد.

بیانیه گام دوم از جنس نامه ۳۱ نهج البلاغه امیرالمومنین است

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان به تبیین بیانیه گام دوم رهبر انقلاب پرداخت واین نامه را ازجنس نامه ۳۱نهج البلاغه امیرالمومنین خطاب به امام حسن مجتبی (ع)دانست.

رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ابقا شد

وزیر آموزش و پرورش طی حکمی حمیدرضا عظمتی را در سمت رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ابقاء کرد.

پیگیر پرداخت مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال هستیم

یزد ـ وزیر آموزش و پرورش گفت: پیگیری های لازم در مورد پرداخت مطالبات فرهنگیان در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم ۷۱۰ میلیارد تومان از این مطالبات را تا پایان سال جاری پرداخت کنیم.

تنظیم آیین نامه «شب مانی» دانش‌آموزان در مدارس

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ضمن اعلام خبر تصویب آیین نامه اردوهای دانش آموزی از تنظیم آیین نامه «شب مانی دانش آموزان در مدرسه» خبر داد.

تشریح 3 مشکل عمده خانه‌های ریاضیات/آمادگی این مراکز برای تعامل با صنعت

رییس انجمن شورای خانه‌های ریاضیات ایران کمبود بودجه، نبود فضای مناسب و ضعف ارتباط با دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش را سه مشکل عمده خانه‌های ریاضیات دانست و گفت: از آن‌جایی که کار خانه‌های ریاضیات توسعه آموزش است، از ابتدا قرار نبوده که خانه‌های ریاضیات ...

مدارس شادگان تعطیل شد

اهواز - فرماندار شهرستان شادگان از تعطیلی مدارس این شهرستان برای امروز خبر داد.

ویژه برنامه های هفته بسیج دانش آموزی/ایمنی اردوهای راهیان نور

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی، ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج دانش آموزی، گفت: در ۳ مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت داریم.

اجرای طرح کاردانش با رویکرد اشتغالزایی در مدارس شاهد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، گفت: از سال آینده طرح کاردانش ضمیمه با رویکرد اشتغالزایی و معرفی مشاغل در مدارس شاهد و در راستای رویکرد مهارت آموزی اجرا می شود.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved