المپیاد درون مدرسه ای ورزش همگانی است/مشارکت ۴۰ درصدی دبستانی ها

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: المپیاد درون مدرسه‌ای از نظر ما همان ورزش همگانی است و ما سعی داریم این فعالیت را در مدارس ترویج کنیم.

 کنگره یکصدمین سال تربیت معلم برگزار می شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: ما تجربه‌های اندوخته شده اما فراموش شده داریم که اگر ثبت نشود، تحریف می شود برای همین در تلاش برای تاریخ نگاری تعلیم و تربیت در کشور هستیم.

ممنوعیت تردد اتوبوس های اردویی از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از درخواست به رئیس جمهور برای واردات اتوبوس‌های اردویی و ممنوعیت تردد اتوبوس های اردو از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح برای افزایش ایمنی اردوها خبر داد.

۱۶ مصدوم بر اثر واژگونی مینی بوس دانش آموزان در لالی

اهواز - بر اثر واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان در محور لالی به تازار، ۱۶ نفر مصدوم شدند.

خانواده ها برای کنترل بهداشت فردی کودکانشان با مدارس همکاری کنند

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: خانواده‌ها جهت جلوگیری از آلودگی‌های انگلی در مدارس با کنترل بهداشت فردی کودکانشان با مدارس همکاری کنند.

آموزش هنرستانی‌ها از تولید تا فروش محصولات / ایجاد نمایشگاه‌های عرضه تولیدات

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی نمایشگاه‌های دائمی و سامانه‌های تولیدات و خدمات هنرستانی‌ها در استان‌های مختلف کشور گفت: هنرجویان چرخه تولید تا فروش محصولات خود را می‌آموزند.

رقابت‌های گروهی دانش‌آموزان جایگزین رقابت‌های فردی می‌شود

وزیر آموزش‌ و پرورش با بیان اینکه با برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای رقابت‌های فردی جای خود را به رقابت‌های گروهی می‌دهد گفت: رقابت‌ها باید جمعی باشد و ماهیت المپیادها تأکید بر این اصل مهم دارد تا دانش آموزان باهم شکست و پیروزی را تجربه و باهم...

پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای افتتاح شد

با حضور وزیر آموزش و پرورش صبح امروز پنجمین دوره المپیاد درون مدرسه ای افتاح شد.

دانش آموزان باید یاد بگیرند کنار یکدیگر زندگی کنند

وزیر آموزش و پرورش گفت: نمی گویم فعالیت های فردی ارزشی ندارد اما آنچه ارزشش بالاست این است که یاد بگیریم در کنار یکدیگر زندگی کنیم، ورزش کنیم و درس بخوانیم.

تمرکز شدید در برنامه درسی، یکی از مشکلات آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در صورتی که آموزش‌های خانواده و مدرسه با یکدیگر همسو نباشد در مسیر تربیت شکاف ایجاد شده و دانش آموزان به محیط سوم گرایش پیدا می‌کنند گفت: گرایش دانش آموزان به محیط سوم به نفع یکی از این دو نهاد نخواهد بود چراکه مدیریت...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved