تاخیر۴ ماهه در پرداخت معوقات خرید خدماتی‌ها / جبران ۷۰ هزار ساعت کمبود نیرو

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جاری کلاس درسی بدون معلم شروع نشد و ۷۰ هزار ساعت کمبود نیرو از چند طریق جبران شد گفت: در پرداخت حقوق خرید خدماتی‌ها، چهار ماه تاخیر داریم که تلاش می‌کنیم به‌روز شود.

کوله‌پشتی دانش‌آموزان را از این "خوراکی‌ها" پر کنید

یک متخصص تغذیه بهترین میان وعده برای دانش آموزان را میوه و لقمه های غذای خانگی دانست.

توصیه‌هایی برای جلوگیری از ابتلای دانش‌آموزان به «شپش سر»

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اهمیت توجه خانواده‌ها به بهداشت فردی دانش آموزان اظهار کرد: خانواده‌ها جهت جلوگیری از آلودگی‌های انگلی در مدارس با کنترل بهداشت فردی کودکانشان با آموزش‌وپرورش همکاری کنند.

المپیاد درون مدرسه ای ورزش همگانی است/مشارکت ۴۰ درصدی دبستانی ها

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: المپیاد درون مدرسه‌ای از نظر ما همان ورزش همگانی است و ما سعی داریم این فعالیت را در مدارس ترویج کنیم.

 کنگره یکصدمین سال تربیت معلم برگزار می شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: ما تجربه‌های اندوخته شده اما فراموش شده داریم که اگر ثبت نشود، تحریف می شود برای همین در تلاش برای تاریخ نگاری تعلیم و تربیت در کشور هستیم.

ممنوعیت تردد اتوبوس های اردویی از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از درخواست به رئیس جمهور برای واردات اتوبوس‌های اردویی و ممنوعیت تردد اتوبوس های اردو از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح برای افزایش ایمنی اردوها خبر داد.

۱۶ مصدوم بر اثر واژگونی مینی بوس دانش آموزان در لالی

اهواز - بر اثر واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان در محور لالی به تازار، ۱۶ نفر مصدوم شدند.

خانواده ها برای کنترل بهداشت فردی کودکانشان با مدارس همکاری کنند

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: خانواده‌ها جهت جلوگیری از آلودگی‌های انگلی در مدارس با کنترل بهداشت فردی کودکانشان با مدارس همکاری کنند.

آموزش هنرستانی‌ها از تولید تا فروش محصولات / ایجاد نمایشگاه‌های عرضه تولیدات

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی نمایشگاه‌های دائمی و سامانه‌های تولیدات و خدمات هنرستانی‌ها در استان‌های مختلف کشور گفت: هنرجویان چرخه تولید تا فروش محصولات خود را می‌آموزند.

رقابت‌های گروهی دانش‌آموزان جایگزین رقابت‌های فردی می‌شود

وزیر آموزش‌ و پرورش با بیان اینکه با برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای رقابت‌های فردی جای خود را به رقابت‌های گروهی می‌دهد گفت: رقابت‌ها باید جمعی باشد و ماهیت المپیادها تأکید بر این اصل مهم دارد تا دانش آموزان باهم شکست و پیروزی را تجربه و باهم...


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved