تهران در لیست استانهای دارای بیشترین مدارس تخریبی

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه اعتبار نوسازی مدارس در لایحه بودجه ، ۶۶۰۰ میلیارد تومان است گفت: در واقع در مقایسه با سال گذشته، بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان به سهم دولت افزوده شده و رشد ۱۰ تا ۱۲ برابری را نشان می دهد.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی توسط داوطلبان کنکور اعلام شد

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با صدور اطلاعیه‌ای از داوطلبان کنکور خواست تا کد سوابق تحصیلی را از طریق سامانه دریافت کنند.

غلبه توسعه کمی بر کیفی در آموزش و پرورش

علی الهیار ترکمن گفت: متاسفانه غلبه توسعه کمی بر توسعه کیفی در آموزش و پرورش باعث شده تا هنوز به توسعه کیفی دست پیدا نکنیم و کیفیت آموزشی یکی از چالش‌های اصلی ما شده است.

۳۵ درصد دبیرستانی‌ها در هنرستان‌ها تحصیل می کنند

معاون آموزش متوسطه آموزش‌ و پرورش گفت: ۳۵ درصد دانش آموزان متوسطه دوم کشور در هنرستان‌ها تحصیل می‌کنند که از این تعداد ۹۵۰ هنرجو در شاخه کاردانش هستند.

ساخت مدرسه نیازمند هدف‌گذاری دقیق است

محسن حاجی میرزایی در دیدار با خیرین مدرسه ساز گفت: پیشنهاد می‌کنم ابتدا یک هدف‌گذاری داشته باشیم و بگوییم امسال چند مدرسه و در کجاها باید احداث شود تا با انگیزه بیشتری این امر انجام شود.

۱۴۲ پروژه مدارس هم‌زمان در خوزستان با حضور لاریجانی افتتاح شد

اهواز- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: ۱۴۲ پروژه مدارس به‌صورت هم‌زمان به دست رئیس مجلس شورای اسلامی در شهرهای خوزستان افتتاح شد.

آماری از محصلان مدارس شاهد

درسال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ تعداد ۳۸۲ هزار و۱۶۰ دانش آموز در۱۳۵۰مدرسه شاهد و ۲۹ هزار و ۷۹ دانش آموز بزرگسال ایثارگر در۲۹۰ مدرسه ایثارگران بزرگسال مشغول به تحصیل هستند و همچنین ۲۹هزار و ۱۳۲ دانش آموز طرح پراکنده تحت پوشش تحصیلی اداره‌کل امور شاهد وایثارگران ...

کاهش شاخص پوسیدگی دندان دانش‌آموزان ١٢ساله

معاون تربیت بدنی و سلامت از مشارکت ۴.۵ میلیون دانش آموز در المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای خبر داد.

بنای دستکاری در کتب درسی «تاریخ» نداریم/ دلیل حذف «انتگرال» از ریاضی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره حذفیات کتب درسی بویژه در فارسی اظهار کرد: عبارت حذفیات درست نیست، باید گفت تغییرات و اصلاحات که در جریان تدوین کتب درسی در دوره های گذشته اتفاق افتاده است.

برگزاری هفته سرود و نمایش مدارس در دهه فجر

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش از برگزاری هفته سرود و نمایش مدارس با شعار« سرود و نمایش؛ امید و نشاط در مدرسه» همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved