روزانه بیش از ۳ کلاس درس در استان تهران ساخته می‌شود

علی شهری گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون توانسته‌ایم در هر روز بیش از ۳ کلاس درس در استان تهران احداث کنیم که این آمار تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت.

به‌روزآوری دانش معلمان از مهم‌ترین ماموریت‌های دانشگاه فرهنگیان

وزیر آموزش‌ و پرورش اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های دانشگاه فرهنگیان به روزآوری دانش معلمان است.

برگزاری جشنواره «مفلحون» در سه سطح منطقه، استان و کشور

علیرضا کاظمی بر توسعه و ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در ادارات و مدارس تاکید و عنوان کرد: جشنواره مفلحون درسال تحصیلی جاری در سه سطح منطقه، استان و کشور برگزار می شود.

حذف و اضافه برنامه های تربیت بدنی مطابق سند تحول بنیادین بوده است

معاون تربیت بدنی و سلامت گفت: تمام برنامه‌ها را با شاخص سیاست‌های سند تحول بنیادین می‌سنجیم و اگر برنامه‌ای حذف و یا اضافه شده در همین راستا بوده است.

برگزاری ویژه‌برنامه «لاله‌های روشن» ۱۶ بهمن در ۴۰ هزار مدرسه کشور

مدیرکل فرهنگی، هنری اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش از برگزاری ویژه برنامه «لاله‌های روشن» در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در ۴۰ هزار مدرسه در سراسر کشور برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت خبر داد.

احتمال رتبه بندی معلمان بازنشسته سال ۹۸

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برخی همکاران نیمه اول سال ۹۸ بازنشسته شدند و موافقیم اینها را نیز از مزایای رتبه بندی برخوردار کنیم، گفت: به هیئت مربوطه ماموریت دادم با حداکثر مساعدت تلاش کنند همکاران بازنشسته شده درسال جاری از رتبه بندی استفاده کنن...

دعوت وزیرآموزش‌وپرورش از فرهنگیان و دانش‌آموزان برای حضور در۲۲بهمن

وزیرآموزش‌وپرورش درآغاز دهه فجر و همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه) با صدور پیامی چهل و یکمین دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

کانون زبان به جمع برگزارکنندگان آزمون تافل اضافه شد

رییس کانون زبان ایران با بیان اینکه پیش از این آزمون‌های and DALF DELF را در بخش فرانسه، DELE را در بخش اسپانیایی و همچنین برخی از آزمون‌های کمبریج را در کانون زبان برگزار کرده‌ایم از راه‌اندازی آزمون بین‌المللی تافل در این مجموعۀ خبر داد.

آخرین وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌ها/ استمرار خدمت ۱۱ هزار نفر از فرهنگیان

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را تشریح کرد و گفت: به محض تعیین و ابلاغ سهمیه از سوی سازمان امور اداری و استخدامی، برگزاری آزمون برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی و عملیا...

القای اینکه دانش‌آموزان چیزی در مدرسه یاد نمی‌گیرند، خیانت است

رضا خیرآبادی معتقد است اینکه عده ای می‌خواهند این را به جامعه القا کنند که بچه‌ها در مدرسه چیزی فرا نمی گیرند، یک خیانت است و برای بسیاری از والدین ایجاد هزینه های کاذب می کند.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved