پیشگامان مقابله با کرونا ویروس در مازندران راهشان ادامه دارد

یکی از ضرورت‌های مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار آن در شهرها و روستاها ضدعفونی کردن مستمر معابر عمومی و خیابان‌ها است که این روزها پیشگامان مقابله با این بیماری شهرداری‌ها، سازمان‌های آتش‌نشانی، سپاه پاسداران و بسیج مردمی هستند که همواره در...

لزوم صیانت از پارک‌های جنگلی شهر تهران

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به کاهش سطح پارک‌های جنگلی شهر تهران ظرف سال‌های گذشته بر لزوم صیانت از این پارک‌ها تأکید کرد.

درخواست 4 نماینده از نمکی برای رایزنی جهت اعطای مرخصی به مادران زندانی و زندانیان محیط زیستی

چهار نماینده عضو فراکسیون امید در نامه‌ای به نمکی وزیر بهداشت و درمان مجلس درخواست کردند که با قوه قضاییه برای اعطای مرخصی به زندانیان زن، مادران و محیط زیستی رایزنی کند.

از امحای داروهای فاقد اعتبار تا ایجاد شعبه جرایم زیست محیطی

در شهرستان اسلامشهر۳۱ مورد اقلام دارویی فاقد اعتبار با نظارت محیط زیست آماده امحا و در شهرستان قدس شعبه اختصاصی جرایم زیست محیطی راه اندازی شد.

مشاهده لاشه دلفین در ساحل بوشهر

لاشه یک دلفین در ساحل شهرستان بوشهر مشاهده شد.

افزایش دمای کشور تا جمعه/آغاز بارندگی‌ها از شنبه

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده که روند افزایش نسبی دمای هوا که از امروز آغاز شده تا روز جمعه تداوم دارد و از اواخر وقت جمعه سامانه بارشی دیگری به کشور وارد می‌شود.

تروریسم محیط‌زیستی در میانکاله/جنایت ادعایی در توان شکارچیان نیست

یک فعال محیط زیست گفت: شمار تلفات پرندگان در میانکاله به ۵۰ هزار رسیده است و کارشناسان، کشتار توسط سم بوتولیسم یعنی جنایتی را که شکارچیان طی ادعایی بر عهده گرفته‌اند، مردود می‌شمارند. 

۳۱ مورد اقلام دارویی فاقد اعتبار با نظارت محیط زیست آماده امحا شد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر گفت: داروهای مرجوع شده و فاقد اعتبار، از سوی شرکت انبارهای پخش هجرت و با نظارت محیط زیست آماده امحاء شد.

افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه از امروز (۱۹ اسفندماه) تا اواخر هفته در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد نسبتا شدید خواهیم داشت، گفت: دمای هوا تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور افزایش می‌یابد.

خرید گونه‌های ممنوعه خیانت به حیات وحش است

در پی سابقه خرید و فروش برخی گونه‌های ممنوعه مانند «سمندر لرستانی» و «سنبل آبی» به بهانه فرا رسیدن نوروز طی سال‌های اخیر، یک متخصص اکولوژی و مدیریت حیات وحش با تاکید بر ضرورت قرار نخریدن حیوانات ممنوعه مانند سمندر لرستانی گفت: این کار خیانت به حیات و...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved