تهرانی‌ها دیگر نگران آب نباشند

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: بر اساس آخرین آمار وضعیت منابع آبی تهران نسبت به سال گذشته بسیار بهبود یافته است، به گونه‌ای که امسال تابستان، نگرانی و دغدغه‌ای برای تامین آب نخواهیم داشت.

شناسایی میگوهای حفار نواحی جزر و مدی خلیج فارس و دریای عمان

گونه‌های مختلف میگوهای حفار نواحی جزر و مدی خلیج فارس و دریای عمان، توسط محققان دانشکده زیست‌شناسی دانشگاه تهران شناسایی شدند و این پژوهش به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور معرفی شد.

۵۰ نیروگاه خورشیدی در ایران فعال شد

طی دو سال گذشته شکل‌گیری نیروگاه‌های تجدیدپذیر و پاک در کشور به نقطه ساختاری خود رسیده که در این بازه زمانی برخی از واحدها مانند نیروگاه‌های خورشیدی مگاواتی برای نخستین بار در کشور راه‌اندازی شده و در حال حاضر ۵۰ نیروگاه خورشیدی مگاواتی در ایران مشغو...

اطلاعیه سازمان محیط زیست برای استخدام مأموران اجرایی و کارشناسان

سازمان محیط زیست از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مأمور اجرایی محیط زیست درخواست کرد بر اساس جدول الفبایی اعلام شده در این اطلاعیه به محل این سازمان مراجعه کنند.

یازدهمین جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه برگزار شد

یازدهمین جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه به ریاست معاون اول رئیس جمهور، و با حضور رئیس سازمان محیط زیست، وزیر نیرو، و استانداران حوضه آبریز دریاچه ارومیه برگزار شد.

اعضای کمیته راهبردی پدافند غیر عامل سازمان محیط زیست منصوب شدند

اعضای کمیته راهبردی پدافند غیر عامل سازمان محیط زیست در ابلاغ های جداگانه از سوی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امورمجلس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شدند.

تهدید سیل را به فرصت احیای پوشش گیاهی بدل کنیم

معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید از موقعیت جاری شدن سیل و افزایش رطوبت خاک در دشت‌ها و عرصه‌های طبیعی برای احیای پوشش گیاهی و مقابله با بیابانزایی استفاده کنیم.

آخر هفته خنک و بارانی در سواحل شمال/بارندگی در نقاط مختلف کشور

سازمان هواشناسی اعلام کرده از بعد از ظهر امروز تا پنجشنبه نقاط مختلفی از کشور شاهد بارش‌های پراکنده هستند و از بعد از ظهر پنج‌شنبه نیز سامانه بارشی تازه‌ای وارد کشور می‌شود.

اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست درباره استخدام مامور اجرایی محیط زیست

سازمان حفاظت محیط زیست با صدور اطلاعیه‌ای از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مامور اجرایی محیط زیست درخواست کرد که بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود به این سازمان مراجعه کنند.

سیل؛شورش طبیعت علیه نادیده‌انگاری علم

بنابر گفته یک کارشناس شهری اگر به قوانین طبیعت و محیط زیست احترام نگذاریم و در اقدامات خود علم را نادیده بگیریم،طبیعت روزی ضربه شست خود را نشان خواهد داد.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved