محیط بانان در حفظ سلامت محیط زیست و امنیت ملی کشور نقش مهمی دارند

فرماندهی یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: محیط بانان اجرایی در حفظ سلامت محیط زیست و امنیت ملی کشور نقش مهمی دارند.

تشریح روند تغییرات شاخص آلودگی هوا در مراکز استان‌ها طی سال ۹۷

رئیس مرکزملی هوا و تغییر اقلیم وضعیت شاخص آلودگی هوا در مراکز استان‌ها طی سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ را تشریح کرد.

تندباد در 4 استان از بعدازظهر/ بارش باران طی 5 روز آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به عبور متناوب سامانه‌های جوی طی پنج روز آینده از بارش باران، رعد و برق و وزش باد در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: از بعدازظهر امروز در استان‌های تهران، قزوین، البرز و سمنان تندباد موقتی خواهیم ...

ورود دانش آموزان و دانشجویان به برنامه «صیانت از منابع آب و محیط زیست»

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام مشترک این سازمان و دانشکده محیط زیست به منظور تهیه و اجرای برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست خبر داد و گفت: مرحله ابتدایی این برنامه در قالب آموزش مسائل محیط زیستی به دانش‌آموزان توسط ...

عیسی کلانتری صفحه شخصی در فضای مجازی ندارد

سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که عیسی کلانتری - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست - هیچ حساب کاربری و صفحه شخصی در فضای مجازی ندارد.

رودخانه‌های جهان آلوده به سطوح خطرناک آنتی‌بیوتیک‌

بزرگ‌ترین مطالعه جهانی روی رودخانه‌ها نشان داده است که صدها رودخانه در جهان از روخانه "تیمز" انگلیس گرفته تا رود "دجله" در عراق آلوده به سطوح خطرناکی از آنتی‌بیوتیک‌ها هستند.

پلنگ دام‌ها را درید اما دامدار لرستانی شلیک نکرد

خرم‌آباد- در پی حمله دو قلاده پلنگ به گله دام‌های یک دامدار الشتری، ۱۰ رأس میش و ۲ رأس قوچ تلف شدند اما این دامدار دوستدار محیط‌زیست به پلنگ‌ها شلیک نکرد.

تندباد ۷۵ کیلومتری در راه تهران/شمال خنک می‌شود

سازمان هواشناسی اعلام کرده طی پنج روز پیش رو در بعضی مناطق کشور بارش باران، گاهی رعد و برق همراه با وزش باد شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رخ می‌دهد.

پیشنهاد سازمان محیط زیست شرم‌آور است/ این لابی‌گری را نمی‌پذیریم

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: پیشنهاد سازمان محیط زیست برای کاهش سهم استان بوشهر از آلایندگی صنایع پارس جنوبی و اختصاص آن به دیگر استان‌ها شرم‌آور است و این لابی‌گری را نمی‌پذیریم.

پیش‌بینی تندباد در ۴ استان از بعدازظهر امروز

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز ششم خرداد در استان‌های تهران، قزوین، البرز و سمنان تندباد موقتی خواهیم داشت.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved