بازدید کارشناسان انرژی اتمی از کارخانه ید گلستان/نگرانی القاء نشد

گرگان- رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان از بازدید کارشناسان سازمان انرژی اتمی از کارخانه ید در گلستان خبر داد و گفت: نگرانی در خصوص پرتوزا بودن پساب کارخانه کانسار خزر القاء نشد.

حل مشکلات مشترک کلانشهرها در سایه تعاملات مستمر امکان‌پذیر است

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از حل مشکلات مشترک کلانشهرها در سایه تعاملات مستمر و تهیه بانک اطلاعاتی از پروژه های شاخص محیط زیستی کلانشهرها خبر داد.

شرایط جوی مرز ایران و عراق

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وضع هوای شهر کربلا شرایط جوی مسیر حرکت زائران را پیش‌بینی کرد و گفت: طی دو روز آینده (۲ و ۳ آبان ماه) در قصر شیرین و مهران، کرمانشاه و مریوان احتمال رگبار باران و رعد و برق وجود دارد.

سرشماری سراسری پرندگان مهاجر آبزی و کنار آبزی انجام می‌شود

مدیر کل دفترحیات وحش و ذخایر آب‌های داخلی گفت: سرشماری پرندگان مهاجر آبزی و کنار آبزی در زمستان سال جاری به صورت سراسری انجام می شود.

پروژه رها سازی گورخرهای ایرانی با موفقیت انجام شد

پنج گورخر بازمانده از انتقال پرحادثه پارک ملی توران به پارک ملی کویر، با موفقیت دوران قرنطینه را به پایان رساندند و وارد فاز اول مرحله رها سازی شدند.

شرایط سختی کار محیط بانان تسهیل شود

گرگان- معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست کشور گفت: باید وضعیت معیشت محیط بانان را سرو سامان داد و شرایط سختی کار آن ها تسهیل شود.

«رهاسازی گورخرها» یا دروغ است یا خلاف اصول مدیریتی

سازمان محیط زیست ساعاتی بعد از انتشار خبر فرار گورخرها آن را رهاسازی موفقیت‌آمیز اعلام کرد در حالی که به گفته کارشناسان گورهای باقیمانده امکان تولیدمثل ندارند و چنین اقدامی خلاف اصول است.

مهلت دو هفته ای به خودروهای فاقد معاینه فنی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای فاز دوم طرح کاهش که از امروز در کل شهر تهران اجرا می شود، گفت: با هماهنگی پلیس خودروهای فاقد معاینه فنی تا دو هفته جریمه نمی شوند.

افزایش مراجعه به مراکز معاینه فنی در روزهای اخیر

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به افزایش تعداد مراجعات به مراکز معاینه فنی گفت: تعداد مراجعات از روز گذشته به ۱۲ هزار مورد افزایش داشته است.

اعمال ممنوعیت‌های جدید محیط زیستی در انگلیس از سال آینده

دولت انگلیس به منظور مقابله با آلودگی اقیانوس‌ها از ممنوعیت استفاده از نی پلاستیکی و گوش‌ پاک‌کن خبر داد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved