توافقنامه پاریس؛ از شکل‌گیری تا الحاق

بر اساس شواهد علمی منتج از ده ها مدل اقلیمی و مشاهده بین‌المللی صحه گذاری شده توسط صدها محقق در سطح جهان، بر این مساله اتفاق نظر وجود دارد که تغییرات اقلیمی از تغییر تعادل طبیعی گازهای دارای اثر گلخانه ای در طبیعت متاثر شده است. این تغییر تعادل به عل...

سازمان ملل: آلودگی هوا، قاتل خاموشی که سالانه میلیون‌ها قربانی می‌گیرد

سازمان ملل متحد از آلودگی هوا به عنوان "قاتلی خاموش" نام برده است.

در اجرای طرح‌های آبخیزداری ممانعت ایجاد می‌شود

یک کارشناس آبخیزداری معتقد است: آبخیزداری نیازمند توجه بیشتر مقامات کشوری از جمله وزارت جهاد کشاورزی، استانداران و سایر مسئولان است زیرا متاسفانه در هرجایی که این عملیات انجام می‌شود اثر بخشی آن را قبول ندارند.

میکروپلاستیک‌ها بیشترین زباله‌های موجود در سواحل مدیترانه

مطالعات نشان می‌دهد که میکروپلاستیک‌ها رایج‌ترین زباله‌های موجود در سواحل مدیترانه هستند.

شمال کشور بارانی می‌شود/ کاهش دما از فردا

سازمان هواشناسی اعلام کرده که از عصر امروز شاهد بارش پراکنده و به تدریج کاهش نسبی دما در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان خواهیم بود.

ریشه‌کنی درختان در شاهرود/ بار شورای ترافیک بر دوش درختان

شاهرود - مردم شاهرود در آستانه نیمه اسفندماه، هفته منابع طبیعی و روز درختکاری شاهد از ریشه درآوردن ده‌ها اصله درخت سبز برگ سوزنی در این شهر بودند.

پرهیز از توسعه و کاشت گیاهان و درختان آب بر

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در آستانه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی گفت: توزیع عادلانه فضای سبز یک ضرورت است و همه شهروندان حق برخورداری از فضای سبز استاندارد و مناسب شهری را دارند.

برگزاری هفتمین جشنواره فیلم سبز در پاییز ۹۸

دبیر اجرایی جشنواره فیلم سبز اعلام کرد: هفتمین دوره‌ جشنواره‌ بین المللی فیلم سبز ایران در پاییز سال ۱٣٩٨ برگزار می‌شود.

تهیه اولین "اطلس تخریب" با استفاده از تصاویر هوایی/ضرورت استفاده از دوربین‌های سه‌بعدی

مدیرکل نقشه‌برداری هوایی سازمان نقشه‌برداری ایران با بیان این‌که در زلزله کرمانشاه با استفاده از تصویربرداری‌های هوایی نسبت به تهیه اطلس تخریب منطقه زلزله‌زده اقدام کردیم، گفت‌: به منظور کاربردی کردن این تصاویر نیاز است تا هواپیماهای ما به دوربین‌های...

ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای مدیریت گرد و غبار

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه بعضی مسائل مختص یک استان است،گفت: به استان‌ها باید با پشتیبانی ستاد کمک شود. درعین‌حال استان‌ها مسئولیت بپذیرند و در این زمینه لازم است از دانشگاه‌های بومی و ملی هم کمک گرفته شود.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved