باران و گرد و خاک در کربلا/زائران ماسک تنفس همراه داشته باشند

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی اعلام کرد از امروز تا شنبه در کربلا و مسیر پیاده‌روی زوار باد و گرد و خاک و از جمعه شب احتمال بارش باران و رعد و برق پیش‌بینی شده است.

روایت ابتکار از تلاش برای انحلال سازمان محیط زیست

پ معاون رییس جمهوردرامورزنان وخانواده از سختگی های مبارزه با زمین خواری و تعرض به محیط زیست دریک طرح خاص می گوید که به تلاش یک باند قوی و پرارتباط برا

واکنش رئیس سازمان محیط زیست به شایعه فرار گورخرهای ایرانی

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: گورخرها که نباید زندانی می‌شدند، بلکه باید آزاد می‌شدند و الان هم صرفا منطقه‌شان عوض شده است.

پیش‌بینی گرد و غبار در کربلا

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وضعیت آب و هوایی شهرهای مرزی ایران شامل قصر شیرین، مهران، شلمچه، اهواز، ایلام و کرمانشاه، شرایط جوی شهرهای زیارتی عراق ره هم اعلام کرد و گفت: آسمان کربلا فردا (۳ آبان ماه) نیمه ابری همراه با ر...

مهر پاک تهران

مهرماه امسال در حالی به پایان رسید که هوای پایتخت طی ۳۰ روز این ماه در شرایط مطلوب بود.

بزگراری ۲۰ کارگاه آموزشی در دفتر پژوهش دانشکده محیط‌زیست

دانشکده محیط‌زیست در راستای فعالیت‌های علمی و پژوهشی و به منظور ارتقای سطح دانش علاقمندان اقدام به برگزاری 20 عنوان کارگاه آموزشی می‌کند.

توزیع بسته‌های محیط زیستی در همایش دوچرخه سواری چهارمحال وبختیاری

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از توزیع بسته های آموزشی که توسط حفاظت محیط زیست تهیه شده بود در بین شرکت کنندگان همایش دوچرخه سواری خبر داد.

آخر هفته توفانی/هوا ۱۵ درجه خنک‌تر می‌شود

سازمان هواشناسی برای روزهای آخر هفته هوایی توفانی و بارانی در برخی مناطق کشور پیش‌بینی کرده و درباره مه‌آلود بودن هوا در برخی جاده‌های کشور هشدار داد.

بازدید کارشناسان انرژی اتمی از کارخانه ید گلستان/نگرانی القاء نشد

گرگان- رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان از بازدید کارشناسان سازمان انرژی اتمی از کارخانه ید در گلستان خبر داد و گفت: نگرانی در خصوص پرتوزا بودن پساب کارخانه کانسار خزر القاء نشد.

حل مشکلات مشترک کلانشهرها در سایه تعاملات مستمر امکان‌پذیر است

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از حل مشکلات مشترک کلانشهرها در سایه تعاملات مستمر و تهیه بانک اطلاعاتی از پروژه های شاخص محیط زیستی کلانشهرها خبر داد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved