اهمیت اقتصادی و اجتماعی پیشگیری از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی با اشاره به اهمیت کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان گفت: این موضوع نه تنها از جنبه حفاظت از تنوع زیستی بلکه از ابعاد اقتصادی و اجتماعی نیز حائز اهمیت است.

اراک در رویای هوای پاک/ اجرای مصوبات شاید وقتی دیگر

اراک- سال ها است که برخی مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک جنبه فرسایشی به خود گرفته و در هر جلسه کارگروه، شاهد تعیین ضرب الاجل هایی هستیم که زمانشان فرا می رسد، اما هیچ اتفاقی نمی افتد.

نمایش فیلم محیط زیستی «مادرم بلوط» در خانه هنرمندان

فیلم «مادرم بلوط» که به تاثیرات صنعت سد سازی بر جنگلهای بلوط زاگرس میانی و پیامدهای فرهنگی - هویتی تخریب این جنگلها می پردازد، در خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره محیط زیستی «مادرم زمین»

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره محیط زیستی ادبی «مادرم زمین» که در حوزه داستان کوتاه، شعر و داستان کوتاه کوتاه برگزار می‌شود، تمدید شد.

سیاسی کاری در اعلام های هواشناسی شایعه است

رییس سازمان هواشناسی کشور سنجش های این سازمان را مطابق با استانداردهای جهانی دانست و سیاسی کاری در اعلام آمار هواشناسی را تکذیب کرد.

ریزش تگرگ در برخی مناطق کشور/ هواشناسی نسبت به وقوع سیلاب‌ها هشدار داد

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش تگرگ در شمال غرب کشور خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها و رودخانه‌ها وجود دارد.

«سیاهگوش» در چهارمحال و بختیاری ثبت ملی شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: گونه کمیاب سیاهگوش منطقه حفاظت شده شیدا توسط کمیته ملی ثبت، جمع‌آوری و ساماندهی گونه‌های حیات وحش ایران ثبت شد.

رهاسازی پنج بهله گونه پرنده شکاری در ارتفاعات عینالی تبریز

رئیس اداره محیط طبیعی حفاظت محیط‌زیست آذربایجان‌شرقی از رهاسازی پنج بهله گونه پرنده شکاری در ارتفاعات عینالی تبریز خبر داد.

درج برچسب تاثیر تولید مواد غذایی بر محیط زیست بر روی کالا ها

شورای غذا و کشاورزی دانمارک در طرحی تولید کنندگان مواد غذایی را موظف به درج برچسبی بر روی مواد این مواد با مضمون «میزان تاثیر روند تولیدات مواد غذایی بر محیط زیست و شرایط اقلیم» کرده است.

مطالعات سیاهه برای بررسی علت آلودگی هوای تهران/سهم خودروها ۷۰درصد

تهران- مطالعات سیاهه برای بررسی علت آلودگی هوای تهران در حالی در دستور کار قرار گرفت، که در مطالعات سال ۹۲ سهم آلایندگی خودروها ۷۰ درصد اعلام شده بود.


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved