لزوم استفاده از توان دانشگاه‌ها جهت احیای تالاب هامون

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید از نیروهای جوان و دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به منظور ارائه راهکارهای علمی و برنامه‌ریزی منسجم برای احیاء و حفظ تالاب بین‌المللی هامون چه در زمان خشکسالی و چه در زمان ترسالی در کنار متخصصان و مسئولان بهره جست.

گرم شدن اقیانوس‌ها عامل افزایش تعداد گونه‌های گرمسیری در نیوزیلند

بررسی‌ها نشان می‌دهد: گرم شدن اقیانوس‌ها با افزایش تعداد گونه‌های گرمسیری در آب‌های نیوزیلند مرتبط است.

خسارت ۱۰۰ میلیارد دلاری فرسایش خاک در سیلاب اخیر

یک عضو هیئت علمی پژوهشکده حفاظت خاک گفت : بر اساس شاخص جهانی ، خسارت سیل اخیر فقط در حوزه فرسایش خاک نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار است که در شرایط فعلی به دلیل بحران‌های دیگر نادیده گرفته شده است.

رگبار باران در پنج استان

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به رگبار باران و وزش باد شدید در پنج استان کشور هشدار داد.

برنامه‌ای برای احیای شیر ایرانی در کشور نداریم

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که در حال حاضر این سازمان برنامه‌ای برای احیای زیرگونه شیر ایرانی در کشور ندارد.

پیگیری محیط زیست برای اجرایی شدن طرح «کهاب»

سرپرست هوا و تغییر اقلیم با توضیح درباره اجرایی شدن طرح «کهاب» از سال ۸۷ گفت: طرح کهاب با هدف کاهش،هدایت ،انتقال وبازیافت بخارات بنزین از سال ۸۷ تاکنون براساس مصوبات متعدد هیات محترم وزیران توسط وزارت نفت اجرا شده و تحت پیگیری سازمان حفاظت محیط زیست ...

آمریکا، مانع اصلی امضای بیانیه مشترک اقلیمی "قطب شمال"

اعتراض ایالات متحده به اصلاح وضعیت تغییرات اقلیمی مانع از امضای بیانیه‌ مشترکِ اجلاس فنلاند توسط کشورهای قطب شمال شده است.

سهم ناچیز ایران در تولید گاز گلخانه‌ای/گرای غلط توافقنامه پاریس

توافق پاریس درحالی کشورهای درحال توسعه را ملزم به کاهش تولیدگازهای گلخانه ای کرده است که سهم آنها ۲۰درصد و سهم کشورهای توسعه یافته ۸۰درصد است؛ از سهم ۲۰ درصدی ۱.۳ درصد متعلق به ایران است.

تهران در سال ۹۸ تاکنون روز آلوده به خود ندیده است

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: تعداد روزهای پاک و سالم امسال در روزهای گذشته از سال جدید همواره با شاخص پاک و سالم به ثبت رسیده و تهران در سال ۹۸ روز آلوده به خود ندیده است.

کلاهبرداری از گردشگران در جزیره

۲۵ هزار تومان برای گردش با قایق در جنگل حراء می‌دهند و قایقران به محض اینکه موتور قایق را روشن می‌کند و آرام آرام راه می‌افتد، به گردشگران اعلام می‌کند این مبلغی که پرداخت کرده‌اید شامل بازدید از کل جنگل نمی‌شود و اگر می‌خواهید ۶۰ هزار تومان دیگر به ...


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved