× اخبار حاوی برچسب :

آموزش و پرورش

تعداد :229
از دانش محوری در نظام آموزشی رنج می بریم

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت‌ طلاب و مبلغان گفت: ما امروز به‌ شدت به طلاب- مبلغان نیاز داریم و رویکرد ما نیز استفاده از تمام ظرفیت‌های حوزه‌ علمیه است چراکه معتقدیم حضور یک طلبه در آموزش و پرورش می‌تواند...

میرزاده: اولیای دانش‌آموزان در صورت مشاهده تخلف در مدارس گزارش دهند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: اگر اولیای دانش‌آموزان با تخلفاتی در مدارس دولتی درباره دادن کارنامه و ثبت‌نام دانش‌آموزان در ازای دریافت مبالغی مواجه شدند آن را به آموزش و پرورش مناطق اعلام کنند تا سریعا رسیدگی شود.

ممنوعیت رقابت‌های فردی دانش‌آموزان از مهر۹۷

وزیر آموزش‌وپرورش در کنگره مجامع اعضا، مربیان و مدرسین سازمان دانش‌آموزی اظهار کرد: خط‌کشی‌های بین تشکل‌های دانش‌آموزی نباید به دانش آموزان منتقل شود.

منزلت و معیشت معلمان با حرف به دست نمی آید

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: ما حرف از تربیت می زنیم اما از پشتوانه عملی مسائل تربیتی خبری نیست. منزلت و معیشت معلمان با حرف به دست نمی آید و برنامه و پول و امکانات می خواهد. 

درس‌هایی که در کنکور جایی ندارد مورد بی‌توجهی است

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: اشکال در نظام تعلیم و تربیت ماست که درس هایی که در آزمون ها و کنکور جایی ندارد، مورد توجه قرار نمی گیرند.

اجاره به شرط تملیک یا سند در رهن بانک/اردوگاه شهید باهنر خبرسازشد

پرورنده قدیمی در رهن قرار گرفتن سند اردوگاه شهید باهنر، با نامه یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور مبنی بر خبر فروش این اردوگاه، دوباره باز شد.

استفاده از ظرفیت تلویزیون تعاملی برای آموزش خانواده‌ها

در نشست مشترک ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش‌وپرورش، استفاده از ظرفیت تلویزیون تعاملی برای آموزش خانواده‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مطرح شد.

جای خالی آموزش صبوری و از خودگذشتگی در کلاس‌های درس

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید در کلاس‌ها مهارت بلند کردن یک زمین خورده، صبوری، تحمل در برابر سختی‌ها و نگاه به چشم انداز و افق‌ها و از خودگذشتگی را با دانش آموزان تمرین کنیم گفت: جای این موارد در کلاس‌های ما بسیاری خالی شده است.

عزل دو مسئول آموزش وپرورش تهران بدنبال تخلف در ثبت‌نام

مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش اعلام کرد که به دنبال وقوع تخلف درثبت‌نام دانش‌آموزان دو مسئول آموزش‌وپرورش یکی از شهرستانهای استان تهران با حکم مدیرکل عزل شدند.

کمتر از ۵ درصد نیروهای آموزش و پرورش در ادارات هستند

وزیر آموزش و پرورش در خصوص نیروی مازاد در ستاد آموزش و پرورش، گفت: کل نیروی اداری آموزش و پرورش در کل کشور ۵۰ هزار نفر است، یعنی کمتر از ۵ درصد نیروهای ما در ادارات هستند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved