× اخبار حاوی برچسب :

ابتكار

تعداد :6
لباس سنتی می تواند الگویی برای پوشش دختران جوان باشد

تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: معتقدم لباس سنتی در ذات خود، تنوع رنگ، زیبایی، عفاف و پوشیدگی خاص دارد و می تواند الگویی برای پوشش دختران جوان، دانشجویان و بانوان در جامعه قرار گیرد.

ابتکار: مهمترین رویکرد دولت بهبود شرایط زنان و مردان در جامعه است

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: مهمترین رویکرد دولت، بهبود شرایط زنان و مردان در جامعه است که تحقق آن با ایجاد فرصت های شغلی برای افراد میسر می شود.

ابتکار: 67 درصد مشاغل ایجاد شده در سال گذشته به زنان رسید

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه زنان در ارتقای صلح می‌توانند نقش مثبتی داشته باشند، گفت: 67 درصد از 750 هزار شغل ایجاد شده در سال گذشته به زنان رسیده است.

ابتکار: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت، براساس دیدگاه های اسلامی تنظیم شده است

تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت که مراحل پایانی تصویب آن در دست بررسی است، براساس اصول و دیدگاه های پیشرفت های اسلامی تنظیم شده است.

بازدید معصومه ابتکار از کلیسا و موزه حضرت مریم (س)

تهران-ایرنا- معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن حضور در کلیسای حضرت مریم مقدس تهران از موزه اسقف اعظم آرداک مانوکیان (موزه مردم شناسی ارامنه) بازدید کرد.

معصومه ابتکار با سوزانا ترستال سفیرهلند در تهران دیدار کرد

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با « سوزانا ترستال» سفیر هلند در ایران دیدار و بر ضرورت توسعه گفتگوها برای ایجاد فهم و درک مشترک از ویژگی ‌های فرهنگی و حرکت در مسیر صلح و نوع‌دوستی تاکید کرد.

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved