× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :411
هزار و 350 اثر به جشنواره تجلیل از خبرنگاران ایثار ارسال شد

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی بنیاد شهید، با اشاره به رشد 25 درصدی شرکت در چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت نسبت به سال گذشته، گفت: هزار و 350 اثر از سوی 734 نفر از اصحاب رسانه به این جشنو...

وجود رسانه های پویا نشانه رشد فرهنگی هر کشور است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری کشور گفت: وجود رسانه پویا نشانه رشد فرهنگی و بالندگی هر کشوری در دنیای امروز است به خصوص اینکه با توجه به پیشرفت فوق العاده فناوری و تکنولوژی در عرصه ارتباطات، نقش رسانه ها در جامعه بسیار بیشتر از گذشته شده است.

منشور حقوق شهروندی با اندیشه اسلامی هماهنگ است

تهران - ایرنا- کمیسیون حقوق بشر اسلامی اعلام کرد: تدوین منشور حقوق شهروندی و تلاش برای اجرای آن در سراسر کشور یکی از گام­های قابل توجه است که طی سال­های اخیر در ایران انجام شده و هماهنگی لازم را با اندیشه اسلامی دارد.

برنامه پاسخگویی به سوانح اجرایی شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اجرایی شدن جدیدترین برنامه پاسخگویی به سوانح (EOP) در کشور خبر داد و گفت: هدف ازعملیاتی شدن این برنامه ارایه کارکردهای مناسب، موثر و به موقع هلال احمر در مرحله پاسخگویی است.

زلزله زدگان خراسان شمالی امدادرسانی شدند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی امدادگران به زلزله زدگان خراسان شمالی در منطقه سنخواست شهرستان جاجرم خبر داد.

نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات قضایی فردا اعلام می شود

تهران- ایرنا- رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: نتایج فراخوان دریافت پروانه تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی فردا پنجشنبه اعلام می شود.

اجرای قانون حمایت از معلولان در مجلس پیگیری می شود

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم اجرای کامل قانون حمایت از حقوق معلولان را پیگیری می کند.

10 نفر از اراذل و اوباش مازندران در نور دستگیر شدند

نوشهر- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از دستگیری 10 نفر اراذل و اوباش شهرهای مختلف استان در چمستان شهرستان نور خبر داد.

میانگین تسهیلات اشتغال مددجویان 17 میلیون تومان است

تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سال گذشته 136 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجاد شد که میانگین تسهیلات پرداختی به نیازمندان برای ایجاد شغل 17 میلیون تومان است.

طرح نذر اشتغال با هدف توانمندسازی مددجویان ​اجرا می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طرح نذر اشتغال با هدف ایجاد فرصت شغلی و توانمندسازی مددجویان این کمیته با استفاده از ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می‌شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved