× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :445
مرزهای سه گانه با پهپاد کنترل و پایش هوایی می شوند

تهران- ایرنا- فرمانده هوا ناجا، از کنترل و پایش هوایی مرزهای سه گانه خروجی زائران اربعین حسینی (ع) با استفاده از سیستم های پهپادی خبر داد.

زائران اربعین مسئولیت جابجایی هیچگونه بسته ای را نپذیرند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس اینترپل به زائران اربعین حسینی اعلام کرد: در هر شرایطی از پذیرش و جابجا کردن هرگونه بسته و چمدان های افراد غیر (حتی مدیر تور و کاروانی که با آن قصد سفر می کنید) خودداری کنید؛ زیرا ممکن است حاوی مواد مخدر یا اشیاء ممنوعه باشد.

ریزش کوه در محدوده تونل راه کربلا 2 مصدوم بجا گذاشت

ایلام - ایرنا - رئیس پلیس راه ایلام گفت: شب گذشته در اثر بارندگی در محدوده تونل راه کربلا شاهد ریزش کوه بودیم که منجر به مصدومیت 2 نفر شد.

سقای راهپیمایی اربعین

تهران- ایرنا- سرصف مدرسه ایستاده بودم. ناظم داشت برای بچه ها در همان چند دقیق قبل رفتن به کلاس در خصوص مراسم راهپیمایی اربعین صحبت می کرد که یکدفعه از بیرون مدرسه صدای نوحه ای توجه ام را جلب کرد. «کربلا، کربلا، کربلا اللهم ارزقنا».

سرنوشت مرزبانان، دغدغه این روزهای مردم سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - سرنوشت نامعلوم تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی میرجاوه این روزها به دغدغه اصلی مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان تبدیل شده، به نحوی که خواهان اتخاذ موضع مشخص از سوی مسئولان پاکستان مقابل تروریست ها هستند.

توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه دارد

تهران- ایرنا- معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: سلامت با همه جوانب آن از حقوق اولیه انسانی است و توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت خانواده و جامعه دارد.

12،5 درصد پذیرفته شدگان آموزش عالی از جامعه ایثارگری هستند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امسال در آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور، جامعه ایثارگری موفق شدند در مجموع 12،5 درصد ظرفیت آموزش عالی در همه رشته ها را به خود اختصاص دهند.

بکارگیری پنج هزار نفر برای برقراری انضباط ترافیکی اربعین 97

ایلام - ایرنا - رئیس پلیس راهور ناجا از بکارگیری پنج هزار نفر برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی طی ایام اربعین 97 در مرزهای سه گانه خبر داد.

روز سازمان ملل متحد- مرتضی قهرمانی*

سازمان ملل متحد، خلق یک محفل تاریخی منحصر به ‌فرد برای همکاری‌های بشری است. این سازمان 73 سال است که با صرف نیروی انسانی، مادی و تخصص می‌کوشد تا مشارکت همه کشورها را برای استقرار و تداوم صلح و امنیت بین‌المللی جلب کند.

455 ورزشکار بازنشسته با هم رقابت می کنند

تهران- ایرنا- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری دومین جشنواره ملی ورزش بازنشستگان کشوری از فردا سه شنبه خبر داد و گفت: در این جشنواره دو روزه 455 نفر از بازنشستگان ورزشکار با یکدیگر به رقابت می پردازند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved