× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :449
طوفانه با عشق «به رَنج» می کارد

تهران- ایرنا- امیدوارم با صنعتی کردن کشاورزی، هزینه های تولید کشت برنج یا درست تر بگوییم «به رَنج» را پایین بیاوریم. کشاورزان در شرایط سخت تحریم و کم آبی به ادامه کار روی زمین هایشان راغب شوند، جوانان راه پدرشان را ادامه دهند. و زمین های کشاورزی به خ...

کودکی های برباد رفته

تهران- ایرنا- اگر ازدواج را قرارداری بین دو نفر بدانیم باید افراد عاقلانه و با آگاهی وارد زندگی مشترک شوند و پایبند به آن باشند. حال سوال این است آیا دختر 13 ساله یا پسر 15 ساله می توانند چنین آگاهی را داشته و این قرارداد را امضا کنند؟ این ازدواج ها ...

پاکستان نظارت بر جریان قاچاق در مرز با ایران را تشدید کند

تهران- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: انتظار داریم که پاکستان با تشدید کنترل در استان‌های هم‌مرز ایران، با نیروهای ما همکاری نزدیکی داشته باشند تا جریان قاچاق از این مسیر کنترل شود.

طرح تحول در کلانتری ها سال 98 اجرا می شود

تهران- ایرنا- فرمانده ناجا گفت: ایجاد تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها، شایسته سالاری و جوان گرایی، اشراف اطلاعاتی و توسعه و ارتقاء یگان های عملیاتی، مقابله با تهیه و توزیع مواد مخدرو قاچاق کالا و ارز؛ اولویت های ناجا در سال 98 است.

مرزهای سه گانه با پهپاد کنترل و پایش هوایی می شوند

تهران- ایرنا- فرمانده هوا ناجا، از کنترل و پایش هوایی مرزهای سه گانه خروجی زائران اربعین حسینی (ع) با استفاده از سیستم های پهپادی خبر داد.

زائران اربعین مسئولیت جابجایی هیچگونه بسته ای را نپذیرند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس اینترپل به زائران اربعین حسینی اعلام کرد: در هر شرایطی از پذیرش و جابجا کردن هرگونه بسته و چمدان های افراد غیر (حتی مدیر تور و کاروانی که با آن قصد سفر می کنید) خودداری کنید؛ زیرا ممکن است حاوی مواد مخدر یا اشیاء ممنوعه باشد.

ریزش کوه در محدوده تونل راه کربلا 2 مصدوم بجا گذاشت

ایلام - ایرنا - رئیس پلیس راه ایلام گفت: شب گذشته در اثر بارندگی در محدوده تونل راه کربلا شاهد ریزش کوه بودیم که منجر به مصدومیت 2 نفر شد.

سقای راهپیمایی اربعین

تهران- ایرنا- سرصف مدرسه ایستاده بودم. ناظم داشت برای بچه ها در همان چند دقیق قبل رفتن به کلاس در خصوص مراسم راهپیمایی اربعین صحبت می کرد که یکدفعه از بیرون مدرسه صدای نوحه ای توجه ام را جلب کرد. «کربلا، کربلا، کربلا اللهم ارزقنا».

سرنوشت مرزبانان، دغدغه این روزهای مردم سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - سرنوشت نامعلوم تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی میرجاوه این روزها به دغدغه اصلی مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان تبدیل شده، به نحوی که خواهان اتخاذ موضع مشخص از سوی مسئولان پاکستان مقابل تروریست ها هستند.

توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه دارد

تهران- ایرنا- معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: سلامت با همه جوانب آن از حقوق اولیه انسانی است و توجه به حقوق زنان نقش مهمی در ارتقای سلامت خانواده و جامعه دارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved