× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :585
هیچ پرونده معوقه ای در دیوان عالی کشور وجود ندارد

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه پرونده معوقه در دیوان عالی کشور وجود ندارد، خواستار احیای تمام ظرفیت های دیوان در جلوگیری از اطاله دادرسی شد.

زندانیان مناطق سیل زده از مرخصی 15 روزه برخوردار می شوند

ایرنا- تهران- سخنگوی قوه قضاییه گفت: ریاست قوه قضاییه با اعطای 15 روز مرخصی به زندانیانی که خانواده آنها در استان‌های سیل زده زندگی می‌کنند و خانه و زندگی آن‌ها آسیب دیده است، موافقت کرد.

تروریستی خواندن سپاه مغایر با مقررات بین الملل است

تهران- ایرنا- معاون حقوق بشر و اموربین الملل وزارت دادگستری گفت: تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط رئیس جمهوری آمریکا مغایر تمام اصول و مقررات بین‌الملل است، زیرا سپاه واحد رسمی نظامی ایران و یکی از اجزای مهم نظام حکومتی ایران است.

تروریستی خواندن سپاه پاسداران خلاف عرف حقوق بین‌الملل است

تهران- ایرنا- هیات رئیسه اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری (اسکودا) در بیانیه ای تاکید کرد: اقدام دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی، نمونه بارزی از بی توجهی این دولت به اصول مسلّم و شناخته شده حقوق بین الملل ...

نشست اجرای تفاهم نامه ایران و اندونزی در حوزه زنان آغاز شد

تهران- ایرنا- اولین نشست برای اجرای یادداشت تفاهم همکاری جمهوری اسلامی ایران و اندونزی به میزبانی وزارت توانمندسازی زنان اندونزی آغاز به کار کرد.

رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده در سیل ادامه دارد

تهران- ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وضعیت ایثارگران آسیب‌ دیده در سیل اخیر گفت: رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب دیده در سیل همچنان ادامه دارد.

300 مراسم تجلیل از جانبازان در سراسر کشور برگزار می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تنوع برنامه‌های مراسم روز جانباز در سال جاری گفت: بیش از 300 مراسم بزرگداشت و تقدیر ویژه جانبازان و خانواده‌های آنها در سراسر کشور برگزار می‌شود.

هزار کودک مجهول الهویه در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند

تهران- ایرنا- معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: در مجموع بیش از هزار کودک مجهول الهویه در مراکز بهزیستی سراسر کشور به سر می برند اما اینگونه نیست که این کودکان دائم مجهول الهویه بمانند.

بارش باران در 9 استان کشور آغاز شد

تهران- ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: در استان های البرز، قزوین، همدان، گیلان، خراسان رضوی، اردبیل، آذربایجان شرقی، گلستان و مازندران هم اکنون بارش باران گزارش شده است.

سودجویان قیمت بلیت هواپیما را برای سیل زدگان بالا بردند

تهران- ایرنا- قیمت بلیت هواپیما آزادسازی شده است و سازمان های مسئول نرخ مصوب برای بلیت ها اعلام نمی کنند. این اقدام موجب سوء استفاده هایی شده است به طوری که در جریان حادثه سیل در استان های مختلف، سودجویان نرخ بلیت ها را تا چهار برابر افزایش داده اند.


 << صفحه قبلي   [6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved