× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :585
به صرف یک وعده غذای گرم و لذیذ

تهران- ایرنا- «افطار20» نام طرحی است که در آن هر خیر با پرداخت 15 هزار تومان می تواند هزینه افطار و یک وعده غذای گرم دانش آموزان مناطق محروم و سیل زده را فراهم کند.

مولاوردی: تریبون های رسمی با تغییر اولویت ترویج خشونت را متوقف کنند

تهران- ایرنا- معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرام خود با انتقاد از افزایش خشونت ها نوشت: هر کسی می تواند و باید از خود شروع کند و برای رسیدن به صلح درون، خود را به آب و آتش بزند تا مقدمات صلح بیرون فراهم شود. مهمتر از همه ا...

چهارمین برخورد عامدانه قاچاقچیان سوخت با کارکنان پلیس راه

تهران- ایرنا- چهارمین برخورد عامدانه قاچاقچیان سوخت با کارکنان پلیس راه طی هفت ماه گذشته در حالی اتفاق افتاد که مجتبی شفیعی مقدم از کارکنان پلیس راه میرجاوه در حال کنترل سرعت وسایل نقلیه عبوری بر اثر برخورد عمدی یک دستگاه وانت حامل سوخت قاچاق مجروح و...

هفت نشان جغرافیایی با ثبت بین المللی به صاحبانش اعطا شد

تهران- ایرنا- هفت نشان جغرافیایی ثبت بین المللی شده ازطریق نظام لیسبون باهمکاری مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) طی مراسمی به صاحبان این صنایع اعطا شد.

سه آئین نامه اجرایی مواد مختلف قانون آئین دادرسی کیفری ابلاغ شد

تهران- ایرنا- معاون حقوقی قوه قضاییه از تصویب و ابلاغ سه آئین نامه در اجرای مواد مختلف قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392 توسط ریاست قوه قضاییه خبر داد.

تعزیرات دو قاچاقچی را به پرداخت 78 هزار میلیارد ریال محکوم کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت 78 هزار میلیارد ریالی، متهمان پرونده مشارکت در حواله ارز خارج از ضوابط تعیینی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

قاضی سراج: «کمربند - راه» فرصتی برای همکاری های قضایی است

پکن- ایرنا- رییس سازمان بازرسی کل کشور که برای شرکت در دومین اجلاس بین المللی 'کمربند - راه' به چین سفر کرده است گفت: این ابتکار فرصتی برای فعالیت و همکاری های همه جانبه در راستای همکاری های قضایی، نظارت و بازرسی، آمبودزمانی و مقابله با فساد با دیگر ...

مادر سه معلول سیل‌زده از خدمات سازمان بهزیستی قدردانی کرد

تهران - ایرنا - مادر سه معلول سیل‌زده شهرستان حمیدیه با تشکر از خدمات سازمان بهزیستی، تاکید کرد که این خانواده تاکنون تمامی خدمات از جمله ویلچر، هزینه درمان و ... را دریافت کرده‌ است.

لزوم همکاری‌ بیش از پیش صدا و سیما و دستگاه قضایی

تهران - ایرنا - در دیدار رئیس سازمان صدا و سیما با رئیس قوه قضاییه بر لزوم همکاری بیش از پیش دو دستگاه به منظور افزایش آگاهی های حقوقی مردم تاکید شد.

آغاز همکاری مشترک ایران و اندونزی برای توان افزایی اقتصادی زنان

تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از آغاز همکاری مشترک ایران و اندونزی برای توان افزایی اقتصادی زنان بر اساس تفاهم نامه بین دو کشور خبر داد.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved