× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعی

تعداد :1114
زنان پاکستانی از حق طلاق بدون دادگاه برخوردار می شوند

اسلام آباد - ایرنا - دولت پاکستان در حال بررسی راهکارهایی برای توسعه حقوق اجتماعی زنان است و با اجرایی شدن یکی از این راهبردها، زنان پاکستانی در آینده می توانند،از حق طلاق بدون مراجعه به دادگاه برخوردار شوند.

ازدواج سفید؛ یک سبک زندگی یا یک معضل اجتماعی

تهران- ایرنا- ازدواج سفید امروزه به دلایلی به تدریج در حال تبدیل شدن به سبک خاصی از زندگی در میان برخی از جوانان کشور است که این مساله به دلیل عدم انطباق با ارزش های دینی و عرف و فرهنگ موجود، می تواند پیامدها و آسیب های روانشناختی بسیاری به همراه دا...

ساز و کار قانونی برای پیشگیری ازدواج های زودهنگام وجود دارد

کرمان - ایرنا - نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: ساز و کار قانونی لازم برای پیشگیری ازدواج های زودهنگام و در سن پایین ( کودک همسری ) و پیامدهای ناشی از آن در قانون پیش بینی شده و وجود دارد .

جولان معتادان در پارک

تهران- ایرنا- محله های شوش، مولوی، دروازه غار و هرندی سالهاست که با نام معتادان و خرده فروش ها گره خورده، به طوری که بین خودشان یک خیابان به محله معتادان حشیش و شیشه و محله ای به معتادان تریاک اسم گذاری شده است.

مینی بوس مزاحم در قلب منطقه 11 پایتخت

تهران- ایرنا- آنطور که ساکنان محله اسکندری پایتخت می گویند حدود 2 سال است مینی بوسی با آرم (نشان) شهرداری در خیابان رها شده و کسی نه مسئولیت آن را می پذیرد و نه آن را جمع آوری می کند.

عامل تیراندازی در قم دستگیر شد

قم - ایرنا - فرمانده انتظامی قم با اشاره به حادثه تیراندازی دریکی از مراکز درمانی این استان گفت: فرد زندانی ساعت 18 روز گذشته جهت درمان به بیمارستانی درقم منتقل شد که یکی از همراهان وی ، اسلحه ای در اختیارش قرار می دهد و زندانی پس از تهدید و تیرانداز...

94.5درصد زندانیان مهریه توان پرداخت ندارند

تهران- ایرنا- دادستان تهران گفت: 94،5 درصد محکومان زندانی توان پرداخت مهریه را ندارند، 81 درصد این زندانیان توان پرداخت پیش قسط ندارند و 16 درصد این محکومان حتی توان پرداخت یک تا 20 سکه را هم ندارند.

دادگاه متهم به احتکار برنج و حبوبات در شیراز برگزار شد

شیراز - ایرنا - متهم به احتکار و اختفای برنج، حبوبات و کالاها و مایحتاج عمومی در شیراز، شنبه 5 آبان 97 در دادگاه رسیدگی به جرائم اخلالگران نظام اقتصادی پای میز محاکمه قرار گرفت.

200 هزار پارکینگ خودرو برای زائران اربعین پیش بینی شده است

تهران -ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 400 هکتار پارکینگ با برآورد امکان پارک 160 هزار خودرو احداث و با اضافه شدن پارکینگ های شخصی در درون شهرهای مرزی پیش بینی پارک 200 هزار خودرو شده است.

اتهام جاسوسی یکی از متهمان پرونده محیط زیستی منتفی شد

تهران- ایرنا- وکیل مدافع «سام رجبی» یکی از متهمان پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده، از صدور قرار منع پیگرد برای موکلش در ارتباط با اتهامات جاسوسی و مشارکت در جاسوسی خبر داد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved