× اخبار حاوی برچسب :

ازدواج سفید

تعداد :5
سبک زندگی غربی و نابود سازی مفهوم خانواده

این روزها تلاش دنیای غرب برای قانونی کردن ازدواج های همجنس گرایان و ازدواج سفید، در حال نابودی مفهوم خانواده است اما در مقابل تمامی قوانین و احکام اسلامی بر تحکیم نهاد خانواده تاکید دارد.

حفاظت از عشق واقعی هدف تمام احکام اسلامی است

دامغان - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: تمام احکام اسلام و محدودیت‌ها در خصوص روابط انسان‌ها، برای حفاظت از عشق واقعی در جامعه ایجاد شده است.

ازدواج سفید؛ یک سبک زندگی یا یک معضل اجتماعی

تهران- ایرنا- ازدواج سفید امروزه به دلایلی به تدریج در حال تبدیل شدن به سبک خاصی از زندگی در میان برخی از جوانان کشور است که این مساله به دلیل عدم انطباق با ارزش های دینی و عرف و فرهنگ موجود، می تواند پیامدها و آسیب های روانشناختی بسیاری به همراه دا...

واکاوی زوایای ازدواج سفید

تهران-ایرنا-تعارض و شکاف نسلی میان خانواده ها در کنار چالش های اقتصادی و اجتماعی برای امر ازدواج، باعث شده تا در سایه بزرگی کلان شهرها، برخی افراد چشم بر عرف و شرع گذاشته و اقدام به همباشی سیاه کنند. موضوعی که به باور کارشناسان، آسیب های روحی روانی و...

افزایش وام ازدواج راه مقابله با ازدواج سفید وگسترش خانه‌های مجردی

مدیرعامل مجمع ملی ازدواج آسان جوانان گفت: وقتی در جامعه با چالش‌هایی نظیر ازدواج سفید و افزایش آمار تجرد قطعی روبرو هستیم، قطعا افزایش مبلغ وام ازدواج به تنهایی کافی نیست.

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved