× اخبار حاوی برچسب :

اشتغال

تعداد :30
زندانیان بعد از آزادی اشتغال می‌خواهند

دادستان عمومی و انقلاب اردستان از افزایش 35 درصدی پرونده‌ها به دادسرای اردستان به دلیل وضعیت اقتصادی خبر داد و گفت: نخستین موضوعی که زندانیان بعد از آزادی می‌خواهد اشتغال است.

آخرین وضعیت تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش آخرین وضعیت تفکیک و استقلال این معاونت را تشریح کرد.

150هزار میلیارد ریال وام ازدواج در کشور پرداخت شد

بوشهر-ایرنا- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: پارسال 150 هزار میلیارد ریال وام ازدواج در کشور پرداخت شد و امسال با افزایش دو برابری این میزان به 300 هزار میلیارد ریال افزایش می یابد.

ایثارگران خسارت‌ دیده در سیل‌ وام اشتغال می گیرند

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایثارگرانی که قبلا از صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران وام دریافت کرده‌اند و در سیل دچار خسارت شده ‌اند برای راه‌ اندازی کسب‌ و کار خود می‌ توانند درخواست وام مجدد کنند صندوق اشتغال ...

طرح نذر اشتغال با هدف توانمندسازی مددجویان ​اجرا می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طرح نذر اشتغال با هدف ایجاد فرصت شغلی و توانمندسازی مددجویان این کمیته با استفاده از ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می‌شود.

وجود بیش از سه میلیون زن سرپرست خانوار بیکار در کشور

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور از وجود بیش از سه میلیون زن بیکار سرپرست خانوار در کشور خبر داد و گفت: جمعیت زنان بیکار تحصیل‌کرده دو تا سه برابر فارغ‌التحصیان بیکار مرد است.

رویکرد دولت دوازدهم توان‌افزایی زنان سرپرست خانوار است

سرخه - معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: سیاست اصلی و رویکرد دولت در حوزه زنان، توان‌افزایی بانوان سرپرست خانوار از لحاظ اقتصادی و اشتغال آفرینی است.

زمینه اشتغال 85 هزار فرزند ایثارگر فراهم شد

تهران- ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: طی چهار سال گذشته در مجموع زمینه اشتغال 85 هزار فرزند ایثارگر فراهم شد.

۱۳۰ هزار زندانی در ۱۳۰ حرفه مختلف در سال ۹۶ آموزش دیدند

اصفهان - رئیس سازمان زندان‌ها گفت: سال گذشته ۱۳۰ هزار زندانی کشور در ۱۳۰ حرفه مختلف آموزش دیدند و از این میان ۱۰۰ هزار نفر نیز گواهینامه مرتبط با حرفه خود را دریافت کردند.

۷۵ درصد فعالیت‌های بنیاد برکت معطوف به ایجاد اشتغال است

نماینده‌ مردم جهرم در مجلس تمرکز بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بر بحث ایجاد اشتغال را مهم ارزیابی کرد و گفت: ۷۵ درصد فعالیت‌های بنیاد برکت معطوف به ایجاد اشتغال است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved