× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :64
مالزی به دنبال تاسیس بانک زنان در 'آسه آن' آست

کوالالامپور- ایرنا-منابع خبری گزارش دادند: مالزی درخواست تاسیس بانک زنان در اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن) را در اجلاس وزیران امور زنان و خانواده این اتحادیه به منظور بهبود و گسترش توانمندی های زنان در این منطقه مطرح کرد که در دستور کار اتحاد...

حمایت از زنان سرپرست خانوار، خواسته ابتکار از وزیر آینده کار

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد، وزیر آینده تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیگیری مساله حمایت از زنان سرپرست خانوار را یکی از اولویت‌های مهم خود قرار دهد.

مقام سازمان ملل: آثار تغییر ساختار جمعیت را نادیده نگیریم

تهران- ایرنا- دبیر اجرایی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد گفت: به نفع کشورهاست که تغییر ساختار جمعیتی را لحاظ کنند؛ زیرا این امر بر آینده آنها موثر است.

13هزار گروه خودیار و همیار برای فروش تولیدات زنان تشکیل شد

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای فراهم سازی زمینه فروش تولیدات زنان سرپرست خانوار که بیشتر آنان در مناطق محروم ساکنند، بیش از سه هزار گروه همیار و 10 هزار گروه خودیار شکل گرفته است.

مقام سازمان ملل: سیاست حمایتی ایران از جمعیت سالمند الگوست

تهران - ایرنا - دبیر اجرایی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد با موفق خواندن سیاست های ایران در حمایت از خانواده و جمعیت سالمندی به ویژه در مورد زنان، آن را الگویی مناسب برای دیگر کشورهای منطقه و جهان دانست.

ابهامات در اقدام فراقانونی هیات عالی نظارت

تهران- ایرنا- اقدام هیات عالی نظارت برای بررسی و ارایه پیشنهاد درباره لوایح اختلافی میان مجلس و شورای نگهبان با انتقادهایی همراه شده است، منتقدان این اقدام را عملی بدعت آمیز می دانند که قدرت نهادهای قانونگذار را زیر سوال می برد و سبب تنزل جایگاه آنه...

کندی تجارت خارجی در گمرکات از دلایل رونق قاچاق است

زاهدان - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: رعایت نکردن اصول آسان سازی تجارت خارجی در گمرکات از عوامل مهم رونق قاچاق کالا است.

تحکیم امنیت ملی کشور در گرو توانمندسازی زنان روستایی است

تهران- ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: سیاست ما توانمندسازی، ارتقای مهارت، کارآفرینی، ایجاد کسب و کار جدید و افزایش درآمد زنان روستایی و عشایری است که تحکیم امنیت ملی کشور را در پی دارد.

حضور ناجا در مرکز ملی تبادل اطلاعات را به فال نیک می گیرم

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیوستن نیروی انتظامی به دولت الکترونیک را گامی بلند برای بهبود شاخص های شفافیت در کشور دانست و گفت: حضور این نهاد در مرکز ملی تبادل اطلاعات را به فال نیک می گیرم.

پرونده های 2100 میلیارد ریال احتکار به تعزیرات ارسال شد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بیش از 95 هزار مورد بازرسی احتکار کالا در نیمه نخست امسال انجام شد که در این زمینه حدود 360 فقره پرونده تخلف به ارزش بیش از 2100 میلیارد ریال تنظیم و برای رسیدگی به اداره های کل تع...


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved