× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :21
آگاهی بخشی شاه کلید آشتی و مهار طلاق

کرج-ایرنا- ورود کارشناسانه و مسئولانه برخی دستگاه های فرهنگی و اجرایی به مسائل اجتماعی در شهرستان فردیس استان البرز، نمونه ای موفق از آگاهی بخشی اجتماعی به شمار می رود، حرکتی که در آشتی زوج ها و مهار طلاق تاثیرگذاری خود را به اثبات رسانده است.

البرز، ترافیک و بار 18 درصد تردد کشور

کرج - ایرنا - البرز با برخورداری از یکهزار و 450 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی یعنی نیم درصد جاده های کشور در روزهای مختلف سال به ویژه ایام نوروز با حجم وسیعی از ترافیک مواجه است و به گفته مسئولان 18 درصد ترافیک کشور از راه های این استان ...

432 کیلو گرم تریاک در البرز کشف شد

کرج- ایرنا- فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که 432 کیلوگرم تریاک که درپوشش باربرنج جا سازی شده بود دراین استان کشف و ضبط شد.

تردد در راه های البرز به کندی صورت می گیرد

کرج - ایرنا - رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راه البرز گفت: به دلیل کثرت سفرها در نهمین روز از تعطیلات نوروزی، ترافیک در محورهای ارتباطی استان سنگین و نیمه سنگین بوده و حرکت به کندی صورت می گیرد.

نوروز 97 و کاهش حوادث رانندگی

کرج - ایرنا - کاهش چهار درصدی سوانح رانندگی در دور نخست سفرهای نوروزی سال 97 با وجود افزایش 13 درصدی سفرها، نویدبخش رعایت بیشتر و بهتر قانون از سوی رانندگان در دور دوم سفرها و کم شدن هر چه بیشتر وقایع تلخ جاده ای است.

بارش برف در البرز/ برف تهران در راهست

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف در برخی مناطق استان البرز خبر داد و افزود: امشب تهران نیز بارش برف البته به حد ناچیز خواهیم داشت.

تعطیلی مدارس استان البرز در روز چهارشنبه

با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا و تایید استاندار البرز، مدارس همه مقاطع تحصیلی استان البرز بجز طالقان، فردا چهارشنبه تعطیل است.

30 درصد زندانیان کشور مدرک تحصیلی ابتدایی دارند

کرج - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گفت: 30 درصد زندانیان کشور کم سواد و دارای مدرک تحصیلی ابتدایی هستند.

ورود برخی آرایشگاه های زنانه به حیطه پزشکی با مخاطراتی همراه است

کرج-ایرنا-مشاور امور بانوان رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: ورود برخی آرایشگاه های بانوان به فعالیت های حوزه پزشکی با مخاطراتی برای مراجعه کنندگان همراه است.

جاده کرج-چالوس یکطرفه شد

کرج-ایرنا-رئیس پلیس راه البرز گفت:باتوجه به تعطیلی آخرهفته و با هدف جلوگیری از افزایش ترافیک، محدودیت ترافیکی درجاده کرج - چالوس اعمال و این جاده یک طرفه شد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved