× اخبار حاوی برچسب :

امدادرساني

تعداد :9
تعیین وزیر مُعین برای هر استان سیل‌زده و پیگیری امور

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شورای عالی مدیریت بحران اظهار داشت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل‌زده در دولت تعیین می‌شود تا به صورت جدی و فوق‌العاده در استان‌های حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کنند.

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کنار سیل‌زدگان خوزستان

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) حسب فرامین مقام معظم رهبری همزمان با جاری شدن سیل در استان خوزستان با تمام توان به یاری سیل‌زدگان این استان شتافت.

ارسال تجهیزات و امکانات شهرداری‌های کشور به لرستان و خوزستان

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه یابد، گفت: اعزام کاروان‌های شهرداری‌های کشور به اس...

نجات 340 گرفتار در برف و سرما به دست نیروی زمینی ارتش

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر 58 پادگان چهل دختر در سه مرحله جان 340 نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و علاوه بر امدادهای اولیه پزشکی، دارویی و درمانی، مقادیر لازم خوراک در اختیار حادثه دیدگان قرار گرفته است.

امدادرسانی به ۲۴۰ تن در سیل و آبگرفتگی کازرون / ۲ تن قربانی صاعقه در خوزستان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر، جزییات امدادرسانی به متاثران از سیل و آبگرفتگی در استان فارس را اعلام کرد.

امدادرسانی به ۵۴ هزار نفر در نوروز

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به عملیات امداد و نجات نوروزی سازمان هلال احمر از ٢٤ اسفند ٩٦ تا ١٣ فروردین ٩٧گفت: در این مدت ۴۷۵۸ مورد ماموریت از سویی هلال احمر انجام و به ۵۴ هزار و ۵۷۱ نفر امدادرسانی شده است.

ارائه خدمات درمان سرپایی هلال احمر به بیش از 25 هزار و 500 مسافر نوروزی

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام3750 ماموریت امدادی تلاشگران هلال‌احمر به مسافران نوروزی از 24 اسفند سال گذشته تا ساعت 8 صبح 10 فروردین امسال، خبرداد: در این مدت 38 هزار و 807 تن از هموطنان در اقصی نقاط کشور خدمات امدادی لاز...

۲۲۰ هزار نفر به میثاق نامه «نه به تصادفات» پیوستند

مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر گفت: ۲۵ هزار و ۵۰۰ جوانان داوطلب هلال احمر در طرح های نوروز این سازمان شرکت داشتند.

راهکارهای حفظ ایمنی در زمان بروز زلزله

کارشناس مدیریت عمل امداد و نجات ضمن تشریح راهکارهای حفظ ایمنی افراد در منزل در زمان بروز زلزله و اقداماتی که باید برای کاهش خطر این پدیده انجام داد، گفت: همه مردم باید مراقب حادثه باشند. مردم توجه کنند که اگر ساختمان‌هایشان ترک‌های شدید دارد یا در وض...

email: info@rasanehpars.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehpars
telegram: http://t.me/rasanehpars
tel: +98912000254
© 2017 Rasaneh Pars Rights Reserved